phpBB Update ?

Kurulum, güncelleme, taşıma ilgili soru(n)lar.

phpBB Update ?

İleti AggReSSiVe 03.02.2006, 14:45

Arkadaşlar, mesela phpbb 2.0.19 kurduk, üzerine 3-5 mod ekledik diyelim. Modları eklerken, themes dosyalarından olsun, diğer viewtopic.php v.s. gibi dosyalarıda editliyoruz... Gün geldi ve phpBB 2.0.20 yani üst sürün çıktı ve güncelleme yapacağız ! Güncelleme için 2.0.20 yi indirdik, 2.0.19 da editlediğimiz klasörün üzerine ekledik, ve modlar için editlediğimiz theme dosyaları, ve dediğimiz gibi viewtopic.php v.s gibi diğer doayaların üzerine, 2.0.20 dosyalarını, yanii mod eklenti editleri olmayan, düz forum dosyalarını attık. Eee 2.0.19 için eklediğimiz modları bir daha nasıl halledeceğiz ?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Aslında plus versiyonda bir ton mod var, ama çokta gereksiz modlar var ! bunu update etmek çok ama çok kolay, bir artısı o gelmişti bana ! Yanii hiç bir şekilde, update sorunu yaşamıyordum. Ama gereksiz modlar yüzünden plus aşırı yavaş !!! Güncelleme doayası çıktığında, oda mod editleri üzerine işlenipte çıkıyordu, hiç bir edit yapmadan update yapabiliyordun. Ama bu yavaşlık yüzünden ben normal phpbb ye kendim mod ekleyip öle kullanacağım ! Mod eklemeleri sorunsuzca yapabiliyorum, ama güncelleme işini hiç yapmadım, denedim ama beceremedim :-( , yardımcı olursanız sevinirim...

Teşekkürler...
AggReSSiVe
Üye
Üye

İleti kobataj 03.02.2006, 17:28

ya sorunun çok kolay bir cevabı vardı ama.
Emeğine yazık etmişsin :D
Kullanıcı avatarı
kobataj
Üye
Üye

Kurulum, Güncelleme, Taşıma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir