foruma bank ve shop kurulumu

Kurulum, güncelleme, taşıma ilgili soru(n)lar.

foruma bank ve shop kurulumu

İleti Fatal Error 14.03.2006, 13:34

www.createphpbb.com dan bir forum aldım bir hogwarts frp sitesi(türkiyeden alınmıyor yurt dışından bi arkadaş aldırttım)
Forumda virtual bank, virtual shop, virtual jobs, virtual chat..vs gibi sistemler var. Ben kişiler her msj ında 1 puan kazansın, bu kazandıkları puanlarlada virtual shop da alış veriş yapabilsin istiyorum ve bunu yapan başka createphpbb.com dan veya phpbbplanet.com dan alınmış forumlar var.
Virtual bank yazan bölümde, "Bank" kısmına tıklayıp update ediyorum. Sonra yine aynı bölümdeki "ayarlar" a girip bank 'ı aktif yapıyorum ve forumun üst kısmında "Bank" adıyla çıkıyor.
Fakat bir sorun var para kazanılmıyor ve banka ile herhangi bir işlem yapılmıyor.
Virtual shop da aynı şekilde, kuruyorum ama para olmadığı için alış verişde yapılmıyor yeterli puanınız yok diyor. Birde bu sistemleri aktif ederken altta şöyle bir not çıkıyor:
"If you activate virtual bank feature, you have to enable cash mod and
MUST HAVE a currency with "database user field" called user_points"
Forumun databasesini kendi pc me indiremiyorum ve boyutu 0 byte görünüyor.
Yardımcı olursanız minnettar olurum, virtual bank ve virtual shop u kurmak ve mesaj attıkça puan kazanmak için çok uğraştım çok kişiye sordum ama bir sonuç alamadım burası son umudum :(
Fatal Error
Üye
Üye

Cvp: foruma bank ve shop kurulumu

İleti Alexande® 07.04.2006, 17:58

Createphpbb için illlaki yurt dışına gerek yok isterseniz HideIp yada ProxySwitcher programlarını(Google da ararsanız kesin sonuç elde edersiniz)kullanarakta site alabilirsiniz...
Alexande®
Üye
Üye

Kurulum, Güncelleme, Taşıma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir