shop mod v3.0 a efects mod nasıl yükliycez bu versiyonda yok

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

shop mod v3.0 a efects mod nasıl yükliycez bu versiyonda yok

İleti aydd 23.07.2006, 05:30

arkadaşlar versiyon 3.0 çıkmış shop mod onu kurdum sorunsuz çalışıyor fakat shop 2.6 daolan efects shop bu versiyondayok buna nasıl ekliycez bir fikri olan varmı?
efects php yi atım 2.6 danalıp 3 e attım lang a gerekli yerleri ekledim iki tanede sql sorgusu gönderdim efects le ilgili olan ama yemedi fikri olanvarmı ?
aydd
Üye
Üye

Cvp: shop mod v3.0 a efects mod nasıl yükliycez bu versiyonda yok

İleti aydd 24.07.2006, 05:02

arkadaşlar vala baktım mod baya eksik yeri var 3.0 da mod efect yüklü değil bide şöle bişey var bölüm oluşturuken resim ismi giriyosun bölm oluştururken resim ismi girmek ne alaka zaten sadece bölümün ismi çıkıyo

ATIYORUM

BİLMEMNESHOP

resimler zaten bu başlığın altında olacak başlık bölüm başlığı oluştururken bile resim adı istiyor ayırca bölüme girince nesnenin adı yazıyo yanda resmi yok üstüne tıklıycan resimli yere geçicen

buda eksisi

bölüme girince direk isimlerin yanında resimlerin çıkması lazım

ayrıca uğraştırıcı bir önü daha var nesne tanımlarken resim isimlerini yazarak tanımlaman gerekiyor halbuki shop image ye resimler atınca onları tanıması daha mantıklı sadece biz açıklama filan para yazsak

oldukça eksi yanları var uğraşacam diyosanız başka ben mod üstünde editleme dahi yaptım kendime göre
aydd
Üye
Üye

İleti aydd 26.07.2006, 05:00

yorum yapacak yokmu

sizlede bişeypaylaşmaya gelmiyo okuyup okuyup çıkıyosunuz

bilmeyenler kurmaktan vazgeçti belki sessiz sessiz takılın siz
aydd
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi