pafiledb sorun

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

pafiledb sorun

İleti SilveR 08.08.2006, 17:21

arkadaşlar pafiledb ile ilgili 2 tane sorunum var.

1.sitemde pafiledb 2.0.1 ve crackertracker 4.1.8 kullanıyorum.admin panelinde pafiledb nin permissions title(dosya izinleri) bölümnde bulunan Kullanıcı genel izinleri ve grup genel izinlerine tıkladığım zaman crackertracker engel atıyor ve saldırı gibi algılıyor.bunu nasıl düzeltebiliriz?

2. ise dosyalara yorum yaz dediğim zaman
[syntax="php"]Fatal error: Cannot redeclare prepare_message() (previously declared in //includes/functions_post.php:38 ) in /includes/functions_post.php on line 38
[/syntax]

diye bi hata alıyorum.bunu nasıl düzeltebilirim?
SilveR
Üye
Üye

Cvp: pafiledb sorun

İleti SilveR 09.08.2006, 12:08

arkadaşlar 1. sorun neyse sanrım bi çakışmadan dolayı ama 2. sorun çok önemli hata veriyor lütfen cevap yazın.dosyalara ben yorum yazılmasını isteyorum bu özelliği iptl etmek istemiyorum.cevap verin lütfen
SilveR
Üye
Üye

İleti alper 13.09.2006, 08:52

evet dosya eklemede ve yönetim panelinde sorun var. güvenlik admin panelinde izinler bölümünde bazı kategorilere yasak atıyor ve dosya ekleme de de hata var...

sorunu halletim ama bu seferde admin panelinde kategori silerken hata görüyor. ama siliyor...

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /xxx/xxxxx/domains/xxxxxxxx/public_html/pafiledb/includes/functions_pafiledb.php on line 1365

functions_pafiledb.php'nin 1365. satırı da şöyle

foreach ($this->subcat_rowset[$cat_id] as $sub_cat_id => $subcat_data)

konuyla ilgili arkadaşlar bi yardımcı olurlarsa sevinirim...

arkadaşlar onu da halletim :D kusura bakmayın bi tek hata "Download Database" yazısını admin panelinden değiştirmeme rağmen aynen duruyor. bunun için bi düzeltme var mıydı? :D
alper
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir