[istek]Onay modu ile ezportal sorunu [Çözelim artık şunu]

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

[istek]Onay modu ile ezportal sorunu [Çözelim artık şunu]

İleti TheScorpion 20.01.2007, 00:22

Yardım istemediğim platform kalmadı. Benim için gerçekten çok önemli. canver.net deki phpbb ustalarının yardım edebileceğini düşünüyorum.. Vakit ayırabilirseniz çok sevinirim. Çözüm olmasada öneri bekliyorum. Belki çok kolay bir çözümü vardır ama ben yaklaşık 1 aydır bununla uğraşıyorum.
Modun benim kullandığım sürümün aşağıda verdim. Başlıkların onaylanmadan ezportalda gösterilmemesini istiyorum...

:file: phpBB2_Approve_Mod.1.0.10.rar
Kullanıcı avatarı
TheScorpion
Üye
Üye

ALEXIS
20.01.2007, 01:51

FORUMS_TABLE de değişiklik yazsaydı tek satır ile halledecektik, bu soruya daha önce de bakmıştım, modu kurmak uzun iş gelmişti.

şu SQL dene, approve tablolarındaki id ler ile topic tablosundaki id leri karşılaştırdım. yanlış anlamadıysam approve trablolarına sadece onaylı id ler ekleniyor.

[syntax="sql"]$sql = "SELECT t.topic_id, t.topic_title, t.topic_last_post_id, t.forum_id, p.post_id, p.poster_id, p.post_time, u.user_id, u.username, at.topic_id, ap.topic_id, ap.post_id
FROM " . TOPICS_TABLE . " AS t, " . POSTS_TABLE . " AS p, " . USERS_TABLE . " AS u, " . APPROVE_TOPICS_TABLE . " AS at, " . APPROVE_POSTS_TABLE . " AS ap
WHERE t.forum_id NOT IN (" . $except_forum_id . ")
AND t.topic_status <> 2
AND p.post_id = t.topic_last_post_id
AND p.poster_id = u.user_id
AND p.post_id = ap.post_id
AND at.topic_id = t.topic_id
AND ap.topic_id = t.topic_id
ORDER BY p.post_id DESC
LIMIT " . $CFG['number_recent_topics'];[/syntax]
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti TheScorpion 20.01.2007, 03:32

Olumsuz. Hiçbir değişiklik olmadı.

approve modunun viewtopic.php deki değiklikleri uyarlamayı denedim ama ne fetchposts.php de ne de portal.php de uygun bi yer bulamadım. viewforum.php de de müthiş uzun kodlar eklenmiş. Dosya boyutunu iki katına çıkaracak kadar :(
Kullanıcı avatarı
TheScorpion
Üye
Üye

ALEXIS
20.01.2007, 18:05

yazdığ8ım kod gibi birşey yapacaksın, portaldaki last topic bölümüne
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Soru(n)lar & Tartışmalar