Özel Mesaj Gönderme Limiti (1.0.3b) sorunu

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

Özel Mesaj Gönderme Limiti (1.0.3b) sorunu

İleti hope 17.03.2007, 22:03

Arkadaşlar ben bu modu kurdum ve admin panelinden de sınırı 10 mesaj olarak belirledim.
Ancak 10 mesajın altındaki biri özel mesaj göndermeye kalkınca hiçbir uyarı almadan direk mesaj gönderme bölüne geliyo ancak gönderilecek kişinin yazıldığı bölüm aktif değil doğal olarak da özel mesaj gönderemiyo
Ancak bu basamaktan önce

Üzgünüz, diğer üyelere kişisel mesaj yazabilmek için panoda en az %d mesajınız olmalı

şeklinde uyarı vermesi gerekiyodu.Bir yerde hata yaptım ama bir türlü bu hatanın nerde olduğunu bulamadım.Yardım edermisiniz? privmsg.php ve usercp_email.php dosyalarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
Teşekkürler...
hope
Üye
Üye

Cvp: Özel Mesaj Gönderme Limiti (1.0.3b) sorunu

ALEXIS
17.03.2007, 22:11

uploaded.to eklemene gerek yok, zaten benim modum.

10 mesaja ulaşmadıysa uyarı çıkması gerek, butonun aktif olmaması olayı ise; kendisine gelen mesajı cevaplarken giden kısmını değiştirmemesi için.

Modu baştan dikkatlice kur, hangi sürüm ile test ettiğimi hatırlamıyorum ancak sanırım 20 veya 21 ile test ettim. Eğer hata yapmadan kurduğuna eminsen, yapılan değişiklikler 22 de görevini yerine getirmiyor da olabilir.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Cvp: Özel Mesaj Gönderme Limiti (1.0.3b) sorunu

İleti hope 17.03.2007, 22:16

angelside yazdı:uploaded.to eklemene gerek yok, zaten benim modum.

10 mesaja ulaşmadıysa uyarı çıkması gerek, butonun aktif olmaması olayı ise; kendisine gelen mesajı cevaplarken giden kısmını değiştirmemesi için.

Modu baştan dikkatlice kur, hangi sürüm ile test ettiğimi hatırlamıyorum ancak sanırım 20 veya 21 ile test ettim. Eğer hata yapmadan kurduğuna eminsen, yapılan değişiklikler 22 de görevini yerine getirmiyor da olabilir.

tekrar kontrol ettim bir hata yok
ayrıca o bölüm özel mesajdayken yeni özel mesaj butonuna tıklayınca da aktif olmuyo (10 mesajın altındakilere)
böylece özel mesaj gönderemiyolar. Mod görevini yerine getiriyo aslında ama daha önceden uyarı vermeli.
hope
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir