CrackerTracker'da XS mod dosyalarını ignore ettirecek kodlar

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

CrackerTracker'da XS mod dosyalarını ignore ettirecek kodlar

İleti Diyalektik 08.02.2008, 15:24

Çözemediğim bir sorun sebebiyle CrackerTracker Debug Mod'u çalıştıramıyorum. Bu mod admin/xs_edit.php dosyasının çalışmasına engelliyor. Ve ben debug mod'u çalıştıramadığım için o engeli nasıl kaldıracağımı bilemiyorum.
Kısaca, tıpkı aşağıdaki örneklerde olduğu gibi, xs_edit.php dosyasını ignore edebilmem için hangi kodu kullanmam gerek? Sisteminde hem CrackerTracker hem de XS mod kurulu olan arkadaşlar bi bakarlarsa sevinirim.

Ör: privmsg.php

Kod: Tümünü seç
define('CT_SECLEVEL', 'MEDIUM');
$ct_ignorepvar = array('message', 'helpbox', 'delete', 'deleteall');

Ör: admin_attachments.php

Kod: Tümünü seç
define('CT_SECLEVEL', 'MEDIUM');
$ct_ignorepvar = array('img_imagick');

Not: Birçok dosya için ignore kodları

Ayrıca, Debug mod'u çalıştırıyorum, onarma kaydına kayıt ekleniyor, ama kyda bakmak istediğimde aşağıdaki hata mesajı çıkıyor. Bunu nasıl çözeceğimi de bulamadım..? *.htaccess dosyasını kaldırıyorum, yine olmuyor. Dosya txt olarak açılıyor, ama script veri vermiyor, sadece logfile_debug_mode.txtdosyasının ham içeriğini görebiliyorum. Var mı bir çözüm önerisi olan?
Not: Site aynı hostta başka bi server!a aktarıldı, ondan sonra bu sorun ortaya çıktı.

Forbidden
    You don't have permission to access [...]/ctracker/logfiles/logfile_debug_mode.txt on this server.
Kullanıcı avatarı
Diyalektik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Re: CrackerTracker'da XS mod dosyalarını ignore ettirecek kodlar

İleti NEFRİT 13.04.2008, 11:22

Forbidden
You don't have permission to access

sorunu için CHMOD 777 ayalarını gözden geçir log dosyalarının ve klasörünün 777 olması lazım. Debug moda gelince ;

Debug mod hata ayıklama sistemidir eğer senin PHP kodlamanda bir hata kodlama hatası söz konusu ise sana nerede ne hatası olduğunu gösterir ve yanılmıyorsam azda olsa siteni yavaşlatarak bu işlem gerçekleşir.

Debug mod açıkken hata veren sayfan varsa artık bunun ne ankama geldiğini biliyorsun :razz:
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir