comments on users MOD sonrası "Beni Hatırla" Sorun

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

comments on users MOD sonrası "Beni Hatırla" Sorun

İleti Galatasaray 06.01.2006, 16:52

Arkadaşlar siteme "comments on users" modu kurdum. Siteye normal şekilde üye girişi yapabiliyorum ama eğer "Beni Hatırla" kutucugunu işaretleyerek girmeyi denersem bu hatayı veriyor.

Firefox Internet Explorer ve Opera hepsinde denedim "Beni Hatırla" kutusu işaretliyse bu hatayı veriyor.

Kod: Tümünü seç
phpBB : Kritik Hata

Error updating session key

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'myforum.sessions_keys_table' doesn't exist

INSERT INTO SESSIONS_KEYS_TABLE(key_id, user_id, last_ip, last_login) VALUES ('efa0ad5b93a82b029e2088f0f99faa33', 2, '556ced72', 1136559087)

Line : 233
File : sessions.php

Eğer Kutu işaretli değilse normal giriş yapılabiliryor. Ne yapmalıyım :?
Kullanıcı avatarı
Galatasaray
Üye
Üye

İleti Curtis 06.01.2006, 17:00

sessions_keys_table tablosu yok diyor, SQL kodlarını girdin mi?
Kullanıcı avatarı
Curtis
Üye
Üye

İleti Galatasaray 07.01.2006, 02:02

Banks yazdı:sessions_keys_table tablosu yok diyor, SQL kodlarını girdin mi?

Her şeyini yaptım. Zaten ben kendim uğraşmadım db_update.php si vardı MOD'un. direk çalıştırdım. Ne yapmam gerekiyor ? Yani kurdugum mod çalışıyor herşey tıkır tıkır tek sorun modu yüklediğimden beri Beni Hatırla seçeneğini işaretlemiş olanlarda böyle bi sorun çıkkıyor.

db update'i 2. kez çalıştırdıgımda ekrandaki çıktıyıda yazayım belki yardım edebilmeniz için bi işe yarar.

Kod: Tümünü seç
CREATE TABLE `phpbb_comments_config` (`config_name` varchar(255) NOT NULL default '', `config_value` varchar(255) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (`config_name`))
+++ Error: Table 'phpbb_comments_config' already exists

INSERT INTO `phpbb_comments_config` (`config_name`, `config_value`) VALUES ('comments_per_page', '15'), ('comments_on_mini', '3'), ('view_order', 'DESC'), ('auth_owner', '3'), ('auth_all', '0'), ('auth_reg', '2'), ('auth_mod', '5')
+++ Error: Duplicate entry 'comments_per_page' for key 1

CREATE TABLE `phpbb_users_comments` (`comment_id` mediumint(8) unsigned NOT NULL auto_increment, `user_id` mediumint(8) unsigned NOT NULL default '0', `poster_id` mediumint(8) NOT NULL default '0', `poster_ip` varchar(8) NOT NULL default '', `poster_username` varchar(25) NOT NULL default '', `comments` text NOT NULL, `time` int(11) default NULL, `enable_html` tinyint(1) unsigned NOT NULL default '0', `enable_bbcode` tinyint(1) unsigned NOT NULL default '0', `enable_smilies` tinyint(1) unsigned NOT NULL default '0', `bbcode_uid` varchar(10) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (`comment_id`), KEY `user_id` (`user_id`))
+++ Error: Table 'phpbb_users_comments' already exists
Kullanıcı avatarı
Galatasaray
Üye
Üye

İleti Galatasaray 07.01.2006, 12:03

Yardımcı Olabilecek Kimse Yokmu Arkadaşlar ??
Kullanıcı avatarı
Galatasaray
Üye
Üye

İleti Galatasaray 07.01.2006, 22:50

Arkadaşlar biri yardımcı olamazmı ya :(( Ne yapmam gerek o tabloyu yeniden mi oluşturmam lasım üyelerimin cogu beni hatırla kutusunu işaretlediği için giremiyor siteye :(

Lütfen yardım
Kullanıcı avatarı
Galatasaray
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir