Yeni Yetki eklemek

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

Yeni Yetki eklemek

İleti exados 15.01.2006, 00:18

Resim

Yukarida da gorebileceginiz gibi '[ Administrator ] [ Moderator ]' bolumlerine yeni kidemler eklemek istiyorum ,yalniz user grops,junior admin kurmadan ekleyecegim ..sadece o bolume

[Vip ] . [Kidemli Uye ] bolumlerini ekleyecegim ,color groups mevcut ve renkleride calisiyo yanliz anasayfada bu yetkilerin ne anlama geldigini aciklayamiuyorum;adam mesela yesil renkte ama yesil ne anlama geliyo kullanicilar bilemiyo iste bu acidan bendeki yesil renge atanmis olan [Vip ] useri yukaridaki resmin bulunudugu alana eklemek istiyorum(renklendirmelerini nasil yapacagim?)
yardımcı olabilirseniz,bir sorunumdan kurtulmus olacagim :)
Kullanıcı avatarı
exados
Üye
Üye

İleti Emexci 15.01.2006, 00:21

Name: Color Groups Version 1.2.1
Kod: Tümünü seç
http://www.nivisec.com/downloads/phpbb/color_groups_v121.zip

Yüklemesi baya basit ve ise yarayan güzel bir mod
Curtis Sagolsun ;)
Kullanıcı avatarı
Emexci
Üye
Üye

Cvp: Yeni Yetki eklemek

İleti exados 15.01.2006, 00:40

emexci cok sagolda ;

Vip ] . [Kidemli Uye ] bolumlerini ekleyecegim ,color groups mevcut ve renkleride calisiyo yanliz anasayfada bu yetkilerin ne anlama geldigini aciklayamiuyorum;

dedigim gibi color groups kurulu bende ama o modda atadigim ve renklendirdiklerim anasayfada isim olarak gozukmuyo sadece renk olarak gozukuyo bende orada isim olarakda gozukmesini istiyorum misal de verdim mesela ; vip user dimi ben buna yesil renk verdim mesela haves nickli arkadas vip olsun bu arkadasin nicki yesil renkte yalniz millet onun vip user oldugunu bilmiyo iste bunun icin [ Administrator ] [ Moderator ] bu kısma [Vip] die eklemek istiyorum .
Kullanıcı avatarı
exados
Üye
Üye

İleti radalin 15.01.2006, 01:30

index_body.tpl kısmını aç

<tr>
   <td class="row1" align="left"><span class="gensmall">{TOTAL_USERS_ONLINE} &nbsp; [ {L_WHOSONLINE_ADMIN} ] &nbsp; [ {L_WHOSONLINE_MOD} ]<br />{RECORD_USERS}<br />{LOGGED_IN_USER_LIST}</span></td>
  </tr>

kısmını bul.

[ {L_WHOSONLINE_MOD} ]

dan sonra [ VİP ] ekle. color groups u çok iyi bilmiyorum. Bunun için vip kısmına renk atamak falan istersen font etiketini kullanabilirsin. Biraz eski bir yöntemdir ama hala işe yarıyor. Ama color groups css ye bazı ekler yapıyorsa,
<span class="style">VİP</span>

şeklinde de yapabilirsin.
Kullanıcı avatarı
radalin
Üye
Üye

Cvp: Yeni Yetki eklemek

İleti exados 15.01.2006, 02:19

radalin sagol hallettim

sevgili emexci hakliymissin color grups ile hallettim yalniz sitemde olan bir moddu yalniz guncellemesi varmis o yuzden olmuyomus :)
Kullanıcı avatarı
exados
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir