cracker tracker yazılar görünmüyor

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

cracker tracker yazılar görünmüyor

İleti calmet 03.02.2006, 15:22

cracker tracker 4.0.2 yükledim yönetim paneline girip ct config yada ct blockere tıklayınca

CRITICAL_ERROR, "Could not save CrackerTracker Blacklist information"

table doesnt't exist gibi bi hata veriodu

aynı şekilde bu dosyalardaki bu satırları sildim çalıştı ancak bu seferde yazılar görünmüyor napıcamı bilmiorum yardımcı olursanız sevinirim. şuanda resimlerde olduğu gibi görünüyor ve hiç bi şekilde aktif olmuyor
calmet
Üye
Üye

İleti Vinsanity 03.02.2006, 15:30

hata veren satırları silersen çalışmaması çok normal. Ordaki her kod mutlaka bi işe yarıyor olmalı. Sen tahminim yükleme yaparken lang_turkish klasöründe düzenleme yapmamışsın. Sadece lang_englishte yapmısşın. Bundan dolayı yukarda bir hata çıkmıştır ve bu çıkan hatayı gösteren satırlarıda silmişsin.
Şu resimdeki görünüme göre dil dosyalarında problem var gibi. Buna göre bu üstte anlatmış olduğum şeyi yapmış olduğunu düşünüyorum. Bence baştan yükleme yap. lang_englishte yapmış olduğun deüğişiklikleri lang_turkish tede yap
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

İleti Emexci 03.02.2006, 15:48

ctracker in dil dosyasini lang_turkish dizinine at sorun cözülür
Kullanıcı avatarı
Emexci
Üye
Üye

İleti calmet 03.02.2006, 15:52

dil sorununu çözdüm ama burda hata modun install edilişini anlatan kişilerde çünkü dosyayı sadece upload edin yönergesini sölemişler ben o kodları admin_lang.php dosyasına yapıştırdım çalışmaya başladı.Şimdi asıl sorun dil sosyasının türkçesi yokmu ingilizce baya kafa karıştırıyorda
calmet
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir