aquamp player ile ilgili birkaç soru!

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

aquamp player ile ilgili birkaç soru!

İleti transporter 08.03.2006, 15:51

arkadaşlar aquamp player ile ilgili birkaç sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.

1-burada daha önce anlatılanları uyguladım ve player ı yükledim ancak "siteadı.com/index.php" de
player çıkmıyor "siteadı.com/index.html" de çıkıyor, bunun sebebi ne olabilir?

2-playlist.asx'i kendime göre düzenliyor ve öyle gönderebiliyorum daha sonra edit lemek istesem FTP de göremiyorum, bu neden kaynaklanıyor? ( host free olduğu için olabilir derseniz şuana kadar bir çok mod yükledim bir sorun yaşamadım )

3-Yüklemede bir hata yapmış olabilirmiyim, eğer mümkünse kendimize göre editlediğimiz "playlist.asx, index.html, player.js, player.config" dosyalarının doğru kodlamalarını verebilirmisiniz..

Tşk ederim saygılar...
Kullanıcı avatarı
transporter
Üye
Üye

İleti mgazi 08.03.2006, 18:57

Aquamp player''ın sürekli çalması için index.php ve gorunum/index.html dosyalarının frameli olarak bir sayfada bulunması gerekiyor.Aquamp player ile sitenin ana dizinine attığın index.html dosyası da bunu sağlıyor.

playlist.asx'in gözükmemesinin nedeni için bir yorumum yok.bana acaip geldi biraz.bir dsoyayı ftp ye atıcaksın ve bir daha gittiğinde görünmeyecek??belki yardım edebilir diğer arkadaşlar sana bu konuda.
Kullanıcı avatarı
mgazi
Üye
Üye

Cvp: aquamp player ile ilgili birkaç soru!

İleti transporter 09.03.2006, 11:17

Cevapladığın için tşk ederim dostum, ancak problemin ne olduğuyla birlikte + çözümü konusunda yardım istiyorum, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden tşk ederim..
Saygılar..
:?
Kullanıcı avatarı
transporter
Üye
Üye

İleti garizma 15.04.2006, 08:29

mgazi yazdı:Aquamp player''ın sürekli çalması için index.php ve gorunum/index.html dosyalarının frameli olarak bir sayfada bulunması gerekiyor.

Sayfanın ana dizininde görünüyor ve calıyor ama foruma girince de calıyor ama login olduktan sonra calmıyor,login olduktan sonra da calmasını nasıl saglarız...
garizma
Üye
Üye

İleti tr8911 09.09.2006, 03:27

garizma yazdı:
mgazi yazdı:Aquamp player''ın sürekli çalması için index.php ve gorunum/index.html dosyalarının frameli olarak bir sayfada bulunması gerekiyor.

Sayfanın ana dizininde görünüyor ve calıyor ama foruma girince de calıyor ama login olduktan sonra calmıyor,login olduktan sonra da calmasını nasıl saglarız...

Aynı sorun bende de var bütün siteyi taradım , bu tür problemi bir kaç arkadaş yazmış ama sorunu ortadan kaldıracak cevap gelmemiş. Şu işe yönetici arkadaşlar bi el atsa da bu sorundan kurtulsak.
Siteye login olurken sitenin üst tarafındaki login bölümünden girilirse bu sorun oluşuyor. eğer sayfanın en alt bölümündeki login den girilirse böyle bir sorun yok.
Kullanıcı avatarı
tr8911
Üye
Üye

İleti wildkiss 27.09.2006, 23:56

templates/subSilver içindeki login_body.tpl açınız

<form action="{S_LOGIN_ACTION}" method="post" target="_top">

target="_top" kısmındaki _top u _self olarak degiştiriniz sorununuz düzelecektir..

<form action="{S_LOGIN_ACTION}" method="post" target="_self"> bu şekil olacak..
wildkiss
Üye
Üye

İleti seloselo 07.03.2007, 20:50

Selamlar bende ufak bir şey ekliyim (playlist.asx.sample) <<< eğer dosyanız bu şekilde ise uzantısını ftp ye attıktan sonra silin olması gereken şudur (playlist.asx)<<< bu şekilde yaparsanız sorunsuzca çalışacaktır bende çok uğraştım bir türlü derdimi anlatamadım :) ama çözümü bu bunu kendi emeğimle azim ile uğraşarak yaptım eminim sizlerinde sorunu bu şekilde düzelecektir .

saygılar
byamd
seloselo
Üye
Üye

İleti CrazYAngeR 08.03.2007, 11:30

Radyonun login olduktan sonra kaybolma şekli değişik şekilde olabilir. Şu an aklımda şu var. Verdiğiniz url yedikkat edin. Nasılmı? Anlatıyım.

Mesela girişte şöyle yazdınız http://siteadi.com diye ama login olduktan bu url http://www.siteadi.com gibi değişiyormu ona bi bakın. Gerçi salladım ama ya tutarsa :D

Bide şu var şimdi iframe veriyorsunuz diyelim. Sitede varolan başka bi sitelere geçerken yani diyelimki sitende bi link var www.canver.net diye bu blank (farklı penerede açılır) değilde aynı pencerede açılır olan şekliyle o linke tıklandığında www.canver.net üzerinde radyo hala duruyormu eğer durmuyorsa. Kullanmış olduğunuz iframe kodu eksik yada hatalı demektir.
Kullanıcı avatarı
CrazYAngeR
Üye
Üye

İleti serkan.1986 03.04.2007, 10:29

Login Olduğunda forum seni sunucu ayarlarındaki adrese yönlendirecektir.Sorunun Bundan dolayı
Bu senin formunun admin panelinde sunucu ayarları sekmesinde sunucu url ayarlarını zorla diye bir alan bulunuyor bunu hayır seçmelisin.
serkan.1986
Üye
Üye

Re: Cvp: aquamp player ile ilgili birkaç soru!

İleti Echo 23.08.2007, 17:37

wildkiss yazdı:templates/subSilver içindeki login_body.tpl açınız

<form action="{S_LOGIN_ACTION}" method="post" target="_top">

target="_top" kısmındaki _top u _self olarak degiştiriniz sorununuz düzelecektir..

<form action="{S_LOGIN_ACTION}" method="post" target="_self"> bu şekil olacak..

çok saol dostum çok saol! oldu valla :D harikasın sen :D :P
Echo
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir