cracker_tracker_professional kurulum sorunu

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

cracker_tracker_professional kurulum sorunu

İleti desperado34 09.03.2006, 23:00

#
#-----[ DIY INSTRUCTIONS ]------------------------------------------
#
Set now CHMOD777 to the following Files:
- ctracker/logs/counter.txt
- ctracker/logs/logfile_flood.txt
- ctracker/logs/logfile_proxy.txt
- ctracker/logs/logfile_worms.txt

ne demek istiyo anlamadım???

yaptıktan sonra
// CBACK CrackerTracker Professional define('CTRACK', $table_prefix.'ctrack'); define('CTFILTER', $table_prefix.'ct_filter'); phpBB : Critical Error

Could not query CBACK CrackerTracker config information

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'bizim.phpbb_ctrack' doesn't exist

SELECT * FROM phpbb_ctrack

Line : 30
File : ct_ipblocker.php
şeklinde hata aldım yardım edermisiniz??? (lütfeeen)
desperado34
Üye
Üye

İleti fatihbaz 10.03.2006, 00:10

yanlış anlamadıysam

- ctracker/logs/counter.txt
- ctracker/logs/logfile_flood.txt
- ctracker/logs/logfile_proxy.txt
- ctracker/logs/logfile_worms.txt
bunların chmod unu 777 yapıcan....hatayı bilmiyorum...

düzeltme : bende kurmaya çalıştım ama aynı hata bende de çıktı.sayfayı kapatıp tekrar açtım sorun göremedim ama altta olması gereken tracker amblemi yoktu.bende hata verdigi için kurmadı herhalde diye düşündüm.ama yönetim paneline girdigimde modun kurulmuş oldugunu gördüm.anasayfada altta olması gereken tracker amblemi ve xxx saldırı engellendi yazısı yok....admin panelinde herşey normal görünüyor...
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Üye
Üye

Cvp: cracker_tracker_professional kurulum sorunu

İleti desperado34 10.03.2006, 14:18

kurulumu tamamladım ama bu seferde giriş yapamıyorum. login.php deki bütün düzenlemeleri dogru yaptım ama
Parse error: parse error, unexpected T_IF in /mnt/x/home/77442170022/www/web/login.php on line 153
şeklinde hata alıyorum nerde yanlış yaptım???
desperado34
Üye
Üye

İleti XeNo 10.03.2006, 15:51

Merhabalar,
İlk olarak, bu MOD'u nereden indirdiğinizi belirtirseniz MOD kurulum dosyasını inceleyebilme şansını elde ederiz.
İkinci olarak da, login.php dosyasının 145-160 satırları arasındaki kodları buraya kopyalayın bir bakalım.
Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

İleti desperado34 10.03.2006, 17:33

Kod: Tümünü seç
{
              $vcheck_need = TRUE;
              $vcheck_login = FALSE;
            }

if (($vcheck_need = FALSE || $userdata['session_logged_in']) or (isset($HTTP_GET_VARS['logout']) || !empty($HTTP_POST_VARS['confirm_id']) && !empty($HTTP_POST_VARS['confirm_code'])))
           {
           $vcheck_login = TRUE;
           }
(( $vcheck_login == TRUE ) and if( isset($HTTP_POST_VARS['login']) || isset($HTTP_GET_VARS['login'])) || isset($HTTP_POST_VARS['logout'] || isset($HTTP_GET_VARS['logout']) ))
{
   if( ( isset($HTTP_POST_VARS['login']) || isset($HTTP_GET_VARS['login']) ) && (!$userdata['session_logged_in'] || isset($HTTP_POST_VARS['admin'])) )
   {
      $username = isset($HTTP_POST_VARS['username']) ? phpbb_clean_username($HTTP_POST_VARS['username']) : '';
      $password = isset($HTTP_POST_VARS['password']) ? $HTTP_POST_VARS['password'] : '';

$sql = "SELECT user_id, username, user_password, user_active, user_level, user_login_tries, user_last_login_try, user_badlogin, user_blocktime, user_email, user_lang, user_timezone,user_passwd_change
         FROM " . USERS_TABLE . "
Eklentiler
install.txt
(33.94 KiB) 650 defa indirildi
En son desperado34 tarafından, 10.03.2006, 17:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
desperado34
Üye
Üye

İleti XeNo 10.03.2006, 17:45

Bakın... Buraya yalnızca kodu bırakmakla olmaz bu iş.
Öncelikle MOD'u nereden indirdiğinizi belirtin ki bizde yer olan bu kodların ne şekilde ve nerelere eklendiğini bilip hata çıkacak yerleri inceleyelim.
Kolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

İleti fatihbaz 10.03.2006, 20:03

diger arkadaşı bilmiyorum ama ben

http://www.cback.de/cback_software/phpbb2mods.php

buradan indirmiştim.sorunum yukarıda belirttigim gibi admin panelinde normal görünüyor ama sayfanın altındaki istatistik ve tracker amblemi görünmüyor...ne yapmam gerekiyor acaba?
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Üye
Üye

İleti cemcim 24.08.2006, 03:57

arkadaşlar aynı sorun bendede var. login olamıyorum. hata veriyor. bir el atıverseniz şuna çok iyi olacak.
cemcim
Üye
Üye

İleti aykarama 24.08.2006, 10:14

ya arkadaşlar fty ye girip orda denilen klasörlerin üstüne sağ tıklayıp açılan menüden chmod değerlerini 777 yapsanıza cttracker kurulması en kolay moddur ve hata olayı sıfır düzgün kurmadınız büyük ihtimal zaten büyük çoğunluğu ftp ye dosya atıyoruz gerisi kolay bu ayarları 777 yapın bakalım siteye girebiliyormusunuz
aykarama
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir