PafileDB Kurulumundan Sonra Hata

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

PafileDB Kurulumundan Sonra Hata

İleti Duman6 16.05.2006, 14:05

Warning: mkdir(./pafiledb/cache/templates/*edited*/): Permission denied in /home/soul0021/public_html/v1/pafiledb/includes/template.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soul0021/public_html/v1/pafiledb/includes/template.php:80) in /home/soul0021/public_html/v1/includes/page_header.php on line 659

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soul0021/public_html/v1/pafiledb/includes/template.php:80) in /home/soul0021/public_html/v1/includes/page_header.php on line 661

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soul0021/public_html/v1/pafiledb/includes/template.php:80) in /home/soul0021/public_html/v1/includes/page_header.php on line 662

kurulumdan sonra dosyalar linkine tıkladığımda yukarıdaki hataları alıyorum.

chmod ayarları :

## - pafiledb/uploads/ - yapıldı
## - pafiledb/cache/ - yapıldı
## - pafiledb/cache/templates/senin_tema/ - ?? anlayamadım ??
## - pafiledb/cache/templates/senin_tema/admin - ?? anlayamadım ??
## - pafiledb/images/screenshots/ - yapıldı

kuruluma göre bunlar 777 olmalı.

/cache/templates var ama içerisinde benim temamla ilgili ne olması gerekiyor ilişkilendiremedim.
diğer dosyaların chmodları 777 yapıldı zaten.
Duman6
Üye
Üye

İleti Napster 16.05.2006, 16:10

Yapman gerekenler;
1- Sitene girerek FTP'den bağlan
2- Bağlanınca templates klasörüne gir ve tema klasörünü bilgisayarına çek hepsini.
3- Tema klasörünü pafiledb/cache/templates klasörünün içine at ve CHMOD ayalarınıda 777 yap.

Ben böyle yaptım diye hatırlıyorum.Başkası iyi biliyorsa söylesin sonra arkadaşın forum gitmesin.
Napster
Kullanıcı avatarı
Napster
Üye
Üye

İleti aksi 04.07.2006, 20:19

Napster, sen naptin ole, bosuna ftp ni sisirmissin. :? :scared:

ftp"den asagidaki klasorlere gir ve hangi tema kullaniyorsan onun adinda klasor olustur ve chmod unu 777 yap. Örnek:

## - pafiledb/cache/templates/subSilver/
## - pafiledb/cache/templates/subSilver/admin/

kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
aksi
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir