fotoğraf albümü ile ilgili bir sorun ?

Eklentiler ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

fotoğraf albümü ile ilgili bir sorun ?

İleti VeRSioN 25.06.2006, 14:55

merhabalar.. ben forumuma fotograf albümü eklemek istiyorum.. sub silver temasi icinde calistirabiliyorum.. ama baska temalarda kurulum islemini yapamiyorum.. ? mesela blackBB var burdan bulmustm onun icin ayni kurulumu yapamiyoruz.. uyuşmayan dosyalar va ? yardimci olabilir misiniz ? simdiden tesekkurler..
VeRSioN
Üye
Üye

İleti samba 26.06.2006, 00:03

uyusmayan dosyalar derken? daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olabiliriz...
Kullanıcı avatarı
samba
Üye
Üye

Cvp: fotoğraf albümü ile ilgili bir sorun ?

İleti No_Fear 26.06.2006, 14:17

Modu kurarken install dosyasındaki tema kod değişiklerini blackBB temasınada uygulaman lazım.
Kullanıcı avatarı
No_Fear
Üye
Üye

Cvp: fotoğraf albümü ile ilgili bir sorun ?

İleti VeRSioN 28.06.2006, 14:46

tamam biraz daha aciklayici olayim.. mesela subsilver temasinin icinde body.tpl olsun install dosyasinda diyor ki .. xxxxx satırı bul sonrasina yyy ekle.. simdi subsilver icinde body.tpl kaynak kodunu acinca xxxxx satiri var bulup degistiriosun ama black bb temsainda body.tpl yi acinca xxxxx satiri yok.. dolayisiyla eklemeyi nereye yapacagini bilmiosun.. bir örnek verirsem.. hani subsilverda registerin yaninda kücük icon u var... phpbb de o icon yok mesela.. dolayisiyla xxxxx yerinde sana o iconun oldugu satiri bulmani soluyorsa blackbb de o satiri bulamiyorsun.. normal yaznin yanina ekliorum yinede 1 sonuc alamadim .. bana gore karmasık gelen durum bundan ibaret..
VeRSioN
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir