Live Image Share - Resim yükleme eklentisi

Eklenti geliştirme bölümü.

Live Image Share - Resim yükleme eklentisi

İleti Emexci 18.08.2006, 19:17

Live Image Share Gelistirilmis bir Resim yükleme Sistemidir. forumlarda kullanabilmesi icin Frame Seklinde Entegre etmeyi düsündüm. bunun sebebi zamanla alternatif serverlere gelebilecek zararda frame dosyasi sabit oldugundan alternatifleri sürekli ayarlayabilirim.

Frame ver. 1.0
Proje gelistirme, düzenleme ve tasarlama: Emexci
Projenin bulundugu resim sitesi: http://live-tr.com/img-share

9 Ayri Servere upload edilebilen ayrica iceriginde sadece resim bulundurdugu icin kalici bir site olacaktir. bundan emin olabilirsiniz. iyi resim yüklemeler

Ac
[syntax="php"]templates/subSilver/posting_body.tpl[/syntax]

Bul

[syntax="php"] </tr>
{POLLBOX}
<tr> [/syntax]

Altina Ekle
[syntax="php"]<!-- BURDA LIVE IMAGE SHARE BASLAR -->
<tr>
<td class="catBottom" colspan="2" align="center" height="28">
<iframe src="http://live-tr.com/img-share/frame.php" width="400" height="140" frameborder="0"></iframe>
</td>
</tr>
<!-- BURDA LIVE IMAGE SHARE BITER -->[/syntax]

Ekran Görüntüsü:
Resim
Kullanıcı avatarı
Emexci
Üye
Üye

ALEXIS
18.08.2006, 21:46

funpic ne kadar güvenli veya ne kadar sapit bir hizmet variyor ?
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Cvp: Live Image Share - Resim yükleme eklentisi

İleti Emexci 18.08.2006, 22:28

500.000 Kullanicilari var FTP ve HTTP su an parali hostumda bile bukadar hizli degil.
Imaj upload etmeye bir yasak koyacaklarini hic sanmiyorum. en azindan yasak degil bunu cok iyi biliyorum . (kendimce tabi)

ayrica su forumlardaki entegrede live-tr yi kullanmamdaki mantik . funpic silerseki silcegini sanmiyorum dosya upload icin sadece frame yi editlicem. yada herhangi bir sirket ile sponsor olarak anlasabilirsem direkt bir domain üstünden upload saglanir. bu eklenti yapanlara hic bir zarar vermez. framedeki tek bir degisiklik yeterli olacaktir. bunu gene benim editlicegim tek dosya saglicak.

onun disinda güvenlidir. benden baska upload edilen imajlari kimse göremez ve silemez. Adult, hack gibi seyler bildirildiginde silinir. tabi buda kullanicilarin özenmesi ve desteklemesiyle olcaktir.
Kullanıcı avatarı
Emexci
Üye
Üye

İleti sabri ünal 18.08.2006, 22:53

resimleri orjinal ebatında mı tutuyor yoksa editliyor mu? çünkü az önce bir resim eklemeyi denedim :)
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

Eklenti Geliştirme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir