Kayıttta üçlü kural kabullerini ikiye indirmek v. 1.0.0

Eklenti geliştirme bölümü.

Kayıttta üçlü kural kabullerini ikiye indirmek v. 1.0.0

İleti Yunus Çengel 24.05.2006, 20:04

Coppa ile gelen üçlü kural kabullerinindeki yaşı kalıdırıp ikili kural kabulü şekline dönüştürdüm. Ama illegal ise kaldırabilirsiniz.
Benim hazırladığım ilk mod :(

######################################################################################
## MOD Adı : Kayıttta üçlü kural kabullerini ikiye indirmek.
## Yazar : Yunus Çengel < resimlirman@gmail.com > http://www.resimliroman.net/
## Sürüm : 1.0.0 (phpBB 2.0.x)
##
## Açıklama : Coppa ile gelen üçlü kural kabullerinindeki yaşı kalıdırıp ikili kural kabulü şekline dönüştürür.
##
## Kurulum zorluğu : çok kolay
## Kurulum süresi : 1 dk.
##
## Düzenlenen dosyalar (1) : templates/sizin temanız/agreement.tpl
##
######################################################################################
## Güvenlik Uyarısı:
##
## Modun son sürümü için lütfen http://www.canver.net adresini kontrol ediniz.
## Modu başka siteden indirdiyseniz, içinde art niyetli kod olmadığını garanti edemeyiz.
## Modu eklemeden önce, güvenlik kopyası amacıyla lütfen dosyalarınızın yedeğini alınız.
##
#####################################################################################
## Yazar Notları:
##
## Allow Users Of All Ages 1.0.1 modunda eksiklik görülmesi üzerine hazırlanmıştır.
##
## Mod Geçmişi:
##
## 24.05.2006|20.44 // v1.0.0
## - İlk sürüm
##
Kullanıcı avatarı
Yunus Çengel
Üye
Üye

İleti sabri ünal 24.05.2006, 20:16

illegal değil...

ellerin dert görmesin...

sadece daha önceden bir kaç defa daha yapılmıştı :)
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

İleti Yunus Çengel 24.05.2006, 20:30

Ya kusura bakmayın bu günlerde o kadar kodların arasına girdim ki bazen kodlar istediğim gibi olmuyor bende kendime göre düzenliyorum. Basit olunca hiç sorun olmuyor. (Realname 2.0.1 da zorlanmıştım ama neyse:) ) Bu da bunlardan biriydi. Daha önce yapılmış o zaman bu başlığı silerseniz benim için hiç sakıncası yok. ;)
Kullanıcı avatarı
Yunus Çengel
Üye
Üye

ALEXIS
24.05.2006, 20:37

illegal olur mu, daha önce yapılmış olması da önemli değil, önemli olan diğerine bakmadan kendin yapıp tecrübe kazanmak.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti Simuzer 25.05.2006, 07:53

Elbette tecrübe kazanmak önemli...

Hem bakınız Mozilla, Internet Explorer var diye, FireFox'u çıkarmamazlık yaptı mı? Hayır. Browser'ı yeni baştan yaptı. Beğenildi, tercih edilen oldu.

O halde, daha önce olan ama daha basit phpbb'ye fazla ağırlık koymayan modlar kazanır. :)
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

Eklenti Geliştirme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir