Bantron uyumlu Banlist yapılabilirmi artık :(

Arayıp da bulamadığınız eklentileri buraya sorabilirsiniz.

Bantron uyumlu Banlist yapılabilirmi artık :(

İleti yaso19 21.08.2006, 18:33

arkadaşlar bantrona uyumlu bi banlist yapabilen kimse yokmu? :( gerçekten çok istiyorum, birileri yapabilirmi acaba? :?

eğer örnek istiyen olursa buraya tıklayıp görebilirsiniz. Reklam değildir! uzaktan yakından alakam yoktur!

ya elimde bi php dosyası olsa sayfa yerleşimini kendim yapıcam da (.tpl) ama o da yok. php den anlayamıyom bi türlü, ufak tefek bişeyler karaladım ama php yi bi türlü anlamadığımı tekrar anlamış olmaktan başka bişey yapamadım.

bu isteğimi başka yerlerde de belirttim ama sonuç yok maalesef :( Lütfen biri yapıversin yoksa gidip okuldaki hocaları dövecem niye php öğretmiyosunuz diye..

İnşallah bu konu esgeçilmez..
Kullanıcı avatarı
yaso19
Üye
Üye

İleti sabri ünal 21.08.2006, 20:00

hakkaten benim de aklımda ve benim de yapılacaklar listemde, premod sebebiyle çok yoğunum, işin komik yanı premoda da bu mod gerekiyor :)

bir kaç sorum olacak, ban atarken ban listesinde görünsün gibi bir seçenek olması gerekiyor mu?
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

İleti yaso19 21.08.2006, 20:04

yo bence gerek yok. ama olsa da şu farklılığı olur: hani phpbbde verilen spam email listeleri varya, onları banlarken seçim yapıp banlistesinde gözükmemesini sağlarız, çünkü niye gözüksünki user değiller :)

yaaprsan çok makbule geçer, hayır duamızı alırsın walla :) hele acil yaparsan ömür boyu dua alırsın :)
Kullanıcı avatarı
yaso19
Üye
Üye

İstek Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir