Canver.net teki gibi Mesaj sayısı yada şehir isimlerini Kutu

Arayıp da bulamadığınız eklentileri buraya sorabilirsiniz.

Canver.net teki gibi Mesaj sayısı yada şehir isimlerini Kutu

İleti Galatasaray 17.12.2005, 18:40

Arkadaşlar , Bu sitenin forumunda hani şehir ismi mesaj sayısı ve diğer avatar resminin altrında görünen bilgiler kutucuklar içindeya. Bunun modu mu vardır ? yada nasıl yapabiliriz yardımcı olabilirmisiniz ?

[ Pardon eski.canver.net teki forumda öyleydi. Kullanıcvı avatrının altındaki bilgilerin kutu içinde görülmesi nasıl oluyor ? Bende yapmak istiyorumda yardımcı olabilirmisiniz ? ]
Kullanıcı avatarı
Galatasaray
Üye
Üye

İleti Ares 17.12.2005, 23:59

:file: viewtopic_body.tpl

Bende canver.net'den almistim.Kendi dosyamdan kopyaliyorum ayarlarsin.

Kod: Tümünü seç
<br />{postrow.POSTER_AVATAR}<br /></center>

<table style="border-collapse: collapse" cellspacing="0" cellpadding="2" width="100%" border="0">
<tr>
<td width="100%">
<table style="border-collapse: collapse" bordercolor="#C0C0C0" cellpadding="0" width="100%" border="1">
<tr>
<td align="left" width="100%" class="row2">&nbsp;{postrow.POSTER_JOINED}
</td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>
<td width="100%">
<table style="border-collapse: collapse" bordercolor="#C0C0C0" cellpadding="0" width="100%" border="1">
<tr>
<td align="left" width="100%" class="row2"> <span class="postdetails">&nbsp;<font size="1">{postrow.POSTER_POSTS} </font>
</span></td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>
<td width="100%">
<tr>
<td align="left" width="100%" class="row2"> <span class="postdetails">&nbsp;<font size="1">Level: <b>{postrow.LEVEL}</b> </font>
</span></td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>
<td width="100%">
<tr>
<td align="left" width="100%" class="row2">&nbsp;<font size="1">{postrow.POSTER_GENDER} </font></td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>
<td width="100%">
<tr>
<td align="left" width="100%" class="row2">&nbsp;{postrow.POSTER_burc} </td>
</tr>
</table>
</td>
</tr>
<tr>
<td width="100%">
<tr>
<td align="left" width="100%" class="row2">&nbsp;{postrow.POSTER_FROM} </td>
</table>
</td>
</tr>
</table>
Ares
Üye
Üye

İleti Galatasaray 18.12.2005, 00:08

Teşekkür ederim , daha denemedim şimdi deniycem inş.

[Pek bi bilgim yok aslında ama sanırım mantıkla biraz kurcalayıncada oluyormuş :) Teşekkür ederim becerdim be :) ]
Kullanıcı avatarı
Galatasaray
Üye
Üye

İstek Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir