[istek] teşekkür modunda bir modifikasyon !!!

Arayıp da bulamadığınız eklentileri buraya sorabilirsiniz.

[istek] teşekkür modunda bir modifikasyon !!!

İleti balalayka 06.02.2006, 22:34

arkadaşlar ben plus olan forumuma ekteki teşekkür modunu kurdum ancak şöyle bir isteğim olacak . şu an ki kurduğum teşekkür modunda yalnızca uyelerin açtığı konuya teşekkür edilebiliyo ve teşekkür edenler hemen açılan konunun altında uye bazında gösteriliyo buraya kadar herşey guzzel fakat benim isteğimm konu ; topic açan üyeye hem uyenin kendisisnin başka uyelere ettiği teşekkür sayısı hemde kendisine edilen teşekkür sayısını avatarının altında belirtecek şekilde uyarlanabilirmi . bu işten anlayan bi arkadaş bu uyarlamayı ekteki thanks mod a yaparsa eger minnetkar kalırım .

Yani bahsettiğim konu uyenin avatarının altında aşağıdaki gibi olmalı
------------------------------------------------------------------------------
: Üyenin Avatarı :
------------------------------
Teşekkür Sayısı: 39
116 Mesajına
238 Kere Teşekkür Edildi
------------------------------------------------------------------------------
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti Simuzer 07.02.2006, 17:39

Güzel düşünce... Sanırım bunun için bir sayaç ve veritabanında da bir table oluşturmak ya da var olan user tablosunda ek sütunlar oluşturularak yapılabilir.

Benim çok hoşuma gitti bu fikir. Ancak benim vaktim ve imkanım yok ne yazık ki? Yapan bi arkadaş olursa güzel olur.
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

İleti cnt 07.02.2006, 19:48

bence yeni bir tablo oluşturmaya bile gerek yok. sql ile biraz haşır neşir olanlar phpbb_thanks tablosu içinden istenilen istatislikleri çıkarabilir.

Gerçektende işten anlıyan bi arkadaşımız bu olaya el atarsa çok güzel olucak.
cnt
Üye
Üye

İleti balalayka 07.02.2006, 21:17

ee inşallah anlayan bi arkakadaş çıkar birde bu teşekkür botunu kurdum ben sorunsuz çalışıyo herşey ii guzel ancak 2 sayfa lık mesaj olan bölümleri n ikinci sayfasını göstermiyo bu neden kaynaklanabilir daha önce kuran varmı acaba bunu ? isteyen olursa sitemin adresini yazarım buraya bakması için ?
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti cnt 07.02.2006, 21:43

o sorun bende de olmuştu nasıl çözdüğümü tam hatırlamıyorum. ama kodun kurulum dosyasına göre kendim şöyle bir değişiklik yapmışım. Bi dene bakalım işe yarıyacakmı.

Kod: Tümünü seç
#-----[ OPEN ]---------------------------------
viewtopic.php
#-----[ FIND ]---------------------------------
$pagination =
#-----[ AFTER, ADD ]---------------------------------
$current_page = get_page($total_replies, $board_config['posts_per_page'], $start);

yukarıdaki kod orjinal

benim yaptığım değişiklik ise (yukarıda yap denilenler yerine benim dediğim değişikliği yap)

Kod: Tümünü seç
#-----[ OPEN ]---------------------------------
viewtopic.php
#-----[ FIND ]---------------------------------
$pagination =
#-----[ AFTER, ADD ]---------------------------------
( $highlight != '' ) ? generate_pagination("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . "=$topic_id&postdays=$post_days&postorder=$post_order&highlight=$highlight", $total_replies, $board_config['posts_per_page'], $start) : generate_pagination("viewtopic.$phpEx?" . POST_TOPIC_URL . "=$topic_id&postdays=$post_days&postorder=$post_order", $total_replies, $board_config['posts_per_page'], $start); $current_page = get_page($total_replies, $board_config['posts_per_page'], $start);

dene, olmazsa diğer dosyalarıda inceliyim.
cnt
Üye
Üye

İleti balalayka 08.02.2006, 00:35

tamam dostum saolasın deniyorum sonucu yazarım buraya
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti balalayka 11.02.2006, 04:25

cnt dostum saol işe yaradı ;)

ayrıca bu modifikasyon ile ilgilenecek biri yokmu ah be anlasam bi kendim yapacam ama neyi nasıl yapacagımı bilmiyorum modifikasyonda :) arkadaşlar biri el atsında şu teşekkür modundaki modifikasyonu uygulayaalım ne dersiniz ii bir firiki olduğunu düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İstek Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir