Anasayfada Baslik Sayisi ?? Rep Puanlama Modu ??

Arayıp da bulamadığınız eklentileri buraya sorabilirsiniz.

Anasayfada Baslik Sayisi ?? Rep Puanlama Modu ??

İleti KardesTurk 06.03.2006, 00:30

Anasayfada yani asagida forumda kactane mesaj bulundugu yaziyor ve onun yaninada ben forumda kactane konularin oldugunuda gormek istiyorum boyle bir mod varda ben bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

rep puanlama gordum vbulletinde yani uyelerin mesajlarina gore puan aliyorlar ve adminlerde dahil ve adminlerde caliskin olan uyelere extradan rep falan verebiliyorlar boyle bir mod ariyorum.

eger bu modlari bulmama yardimci olursaniz sevinirim daha oncede istemistim bir kac mod belki size sinir bozucu gelebilir ama bana lazim arkadaslar simdiden cok tskler yardimlariniz icin :?
KardesTurk
Üye
Üye

İleti fatihbaz 06.03.2006, 00:34

benim kullandıgım rep modu var.türkcesini filan da istemiştim bi ara burada var yani.reputation gibi bişeydi ismi.tek sorun rep puanı kişinin profilinde yazıyor. avatarın altında yazsa çok süper olacak.onun haricinde vb deki rep in aynısı.
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Üye
Üye

İleti KardesTurk 06.03.2006, 17:35

fatihbaz yazdı:benim kullandıgım rep modu var.türkcesini filan da istemiştim bi ara burada var yani.reputation gibi bişeydi ismi.tek sorun rep puanı kişinin profilinde yazıyor. avatarın altında yazsa çok süper olacak.onun haricinde vb deki rep in aynısı.

hehe kardes varsa sunarmisin bi rica etsem lazimda
KardesTurk
Üye
Üye

İleti fatihbaz 06.03.2006, 22:15

kardeş modun kendisini

http://www.phpbb.de/viewtopic.php?t=102 ... reputation

adresinden indirebilirsin.ayrıca dilide tr leştirilmişti.bu sitede tr istek bölümündeydi sanırım.ismi Renommee / Reputation - System 0.2.2 ...
Kullanıcı avatarı
fatihbaz
Üye
Üye

İstek Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir