Görsel doğrulama kodunu eksik veya yanlış girdiniz !!

Temalar ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

Görsel doğrulama kodunu eksik veya yanlış girdiniz !!

İleti RemoteMach 16.01.2006, 10:34

merhaba arkaaslar.

ben forum'u kurdum ve daha sonra admin panelinden gorsel kayit dogrulamasini aktif ettim. Neyse test icin bir uyelik acayim dedigimde baktimki bende hata veriyor. gerekli yerleri dolduruyorum ve uye ol dedigimde bana gorsel kayit dogrulamayi bos birakmayin diyor.

fakat bende oyle birsey cikmiyor :( Bu sorunu nasil gideririm? Yardimci olursaniz sevinirim..

SORUNUN EKRAN GORUNTUSU

http://img32.imageshack.us/img32/5153/hata2pb.jpg
RemoteMach
Üye
Üye

Cvp: Görsel doğrulama kodunu eksik veya yanlış girdiniz !!

İleti RemoteMach 16.01.2006, 17:05

Sorun cozuldu. templates/fisubsilver/profile_add_body.tpl dosyasinda ufak bir degisiklik yaptim ve sorun cozuldu.

profile_add_body.tpl de su kodlari buldum:

Kod: Tümünü seç
<tr>
<td class="row1"><span class="explaintitle">{L_CONFIRM_PASSWORD}:</span> * <br />
<span class="gensmall">{L_PASSWORD_CONFIRM_IF_CHANGED}</span></td>
<td class="row2">
<input type="password" class="post" style="width: 200px" name="password_confirm" size="25" maxlength="32" value="{PASSWORD_CONFIRM}" />
</td>
</tr>
<tr>
<td class="cat" colspan="2">&nbsp;</td>
</tr>
</table>
<br />
<table width="100%" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1" class="forumline">
<tr>
<th colspan="2">{L_PROFILE_INFO}</th>
</tr>

Daha sonra bu sekilde yaptim. Yani arasina Visual Confirmation kodlarini ekledim. Bu kodlarida subsilver temasindan kopyaladim :D

Kod: Tümünü seç
<tr>
<td class="row1"><span class="explaintitle">{L_CONFIRM_PASSWORD}:</span> * <br />
<span class="gensmall">{L_PASSWORD_CONFIRM_IF_CHANGED}</span></td>
<td class="row2">
<input type="password" class="post" style="width: 200px" name="password_confirm" size="25" maxlength="32" value="{PASSWORD_CONFIRM}" />
</td>
</tr>
   <!-- Visual Confirmation -->
   <!-- BEGIN switch_confirm -->
   <tr>
      <td class="row1" colspan="2" align="center"><span class="gensmall">{L_CONFIRM_CODE_IMPAIRED}</span><br /><br />{CONFIRM_IMG}<br /><br /></td>
   </tr>
   <tr>
     <td class="row1"><span class="gen">{L_CONFIRM_CODE}: * </span><br /><span class="gensmall">{L_CONFIRM_CODE_EXPLAIN}</span></td>
     <td class="row2"><input type="text" class="post" style="width: 200px" name="confirm_code" size="6" maxlength="6" value="" /></td>
   </tr>
   <!-- END switch_confirm -->
<tr>
<td class="cat" colspan="2">&nbsp;</td>
</tr>
</table>
<br />
<table width="100%" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1" class="forumline">
<tr>
<th colspan="2">{L_PROFILE_INFO}</th>
</tr>
RemoteMach
Üye
Üye

İleti yigini 16.01.2006, 17:11

bizim makaleler kısmında da yazıyordu sorunun çözümü..
Kullanıcı avatarı
yigini
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir