Temayla ilgili bir sorunum var ??

Temalar ile ilgili soru, sorun ve tartışmalar.

Temayla ilgili bir sorunum var ??

İleti whickedsick 17.04.2006, 00:00

Ben deneme amaçlı yaptığım forumumda varsayılan olarak subsilver stilini kullandım ve "kullanıcı stilini göz ardı et" seçenğini de hayır işaretledim. Yani isteyen ikinci tema olan "sofblue" seçeneğini kullanabilecek. Şöyle bir sorun var. Mesela akan bir yazı koydum ve o yazının bir kısmını büyük ve renkli yazdım. Eğer subsilver temasını kullanırsam bir sorun olmuyor ama softblue temasına yani alternatif temamı kullanmak istersem o koyduğum akan yazıda renkleri göremiyorum. Font sorunu oluşuyor. Acaba sorun softblue temasıyla ilgilimidir. Yoksa başka bir nedeni var mıdır? Nasıl çözüm getirebilirim. Teşekkürler.
whickedsick
Üye
Üye

İleti zikromen 22.04.2006, 05:29

bbcode ile ilgili bir mod yüklemişsen subsilver içinde yaptığın değişiklikleri softblue içinde yapman gerekir. birden fazla thema kullanmak mod yüklerken iki işlem yapmak demek, o yüzden pek tavsiye etmem. kafana göre tek tema kullan.
sitenin karakteri sabit olsun:)
Kalite Ayrıntıda Gizlidir.
Kullanıcı avatarı
zikromen
Üye
Üye

İleti MatrixNeo 22.04.2006, 08:52

bazı siteler var yaklaşık 5-6 tema kullanıyor ve çok büyük siteler. ama adamlar uğraşıyo. bencede sen tek tema kullan.
Kullanıcı avatarı
MatrixNeo
Üye
Üye

İleti xlimene 22.04.2006, 09:08

evet, bende bu sorun yüzünden tek tema kullanıyorum.. çünkü şuan kullandığım tema üzerinde fazla oynadım, kendime göre yapılandırdım, aynı ayarları diğer temalarda bir bir yapmak oldukça zor..
xlimene
Üye
Üye

İleti radalin 22.04.2006, 12:16

Zamanında yaptığım her değişikliği 6 tema için yapan biri olaraki bencede tek tema kullan. Durmadan temada değişiklik yapabildiğin bir site çok güzel oluyor. Arada tema değiştirebilen insanlar sanki farklı bir yerdeymiş gibi hissettikleri için güzel oluyor. Ama işte böyle bir görüntü her zaman yeterli olmuyor.

Ama bak illa değiştirilebilen şeyler istiyorsan CA nın temalarını deneyebilirsin. Farklı renk paletlerini desteklediğinden sen sadece tek bir değişiklik ile hem yeşilli hem mavili hem kırmızılı temalarında güncellenmiş oluyor. CA'ya bayılıyorum ya!!!
Roy Simkes
Yet Another Parkyeri Developer
Kullanıcı avatarı
radalin
Üye
Üye

İleti MatrixNeo 22.04.2006, 12:25

CA süper fakat her modu kuramazsın. stil için düzenlemeler yapman gerekliç küçük bir mod bile sorun çıkarabiliyor. o yüzden tercih etmiyorum.
Kullanıcı avatarı
MatrixNeo
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir