[iptal] phpbb toplist - phpbbliste.com

PHP, MySQL, HTML, CSS, SEO vb. ile ilgili genel konular.

İleti TheScorpion 25.12.2006, 15:47

Benim bi sorum olacak. site adresleri id numaraları ile veriliyor. sağında site adresi yazıyor ama link olarak değil. Bu durumda backlink olarak bir faydası oluyormu?
Kullanıcı avatarı
TheScorpion
Üye
Üye

ALEXIS
25.12.2006, 18:19

idealist, kontrol sırasında büyük ihtimal ile banner vb. ortada yoktur, senin siteyi şuradan hatırlıyorum: "Türkçe Tercüme" yazıyordu, özellikle o kısım dikkatimden çekti ve baktığım sırada banner alanı büyük ihtimal ile boştu.

Ben iddiaların aksine kimseye haksızlık yapmam, sitelere göz ile bakınca kurallara uymuyorsa, Türkçe MP3 gibi herhangi bir yazı varsa siliyorum. Dikkat ederseniz kurallarda ücretsiz siteler alınmayabilir diyor, ancak yapı bakımından hoşiuma giderse bazen ekliyorum.

TheScorpion'un sorusu da BL açısından şimdilik faydası olacağını sanmıyorum. Zaten 1 adet PR4 sizi yerinizden bile kıpırdatmaz. PR5 olursa id olayını kaldıracağım.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti redhot 25.12.2006, 19:45

ALEXIS yazdı:idealist, kontrol sırasında büyük ihtimal ile banner vb. ortada yoktur, senin siteyi şuradan hatırlıyorum: "Türkçe Tercüme" yazıyordu, özellikle o kısım dikkatimden çekti ve baktığım sırada banner alanı büyük ihtimal ile boştu.

Ben iddiaların aksine kimseye haksızlık yapmam, sitelere göz ile bakınca kurallara uymuyorsa, Türkçe MP3 gibi herhangi bir yazı varsa siliyorum. Dikkat ederseniz kurallarda ücretsiz siteler alınmayabilir diyor, ancak yapı bakımından hoşiuma giderse bazen ekliyorum.

TheScorpion'un sorusu da BL açısından şimdilik faydası olacağını sanmıyorum. Zaten 1 adet PR4 sizi yerinizden bile kıpırdatmaz. PR5 olursa id olayını kaldıracağım.

kesinlikle banneri almadim kayıt tarihi 13 kasım http://www.idealist.kayyo.com/links.php ... ages&cat=8 sanırım site kayyo.com dan ücretsiz host olduğu için sildiniz.benim sitem diğer kayyo lardan alınmış sitelere benzemez büyük emek harcanmış bir forum sitesidir inceleseydiniz görürdünüz neyse.....
redhot
Üye
Üye

ALEXIS
25.12.2006, 20:14

redhot yazdı:nceleseydiniz görürdünüz neyse.....

inceledim merak etme, yardım için başlığı, niye sildin diye sorasınız diye değil.

bu başlığımdan itibaret niye silindi soruları sorulmasın.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Cvp: phpbb toplist - phpbbliste.com

ALEXIS
12.02.2007, 15:42

proje ve site iptal edildi.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti sabri ünal 13.02.2007, 15:08

haklısın, ben bile sürüm güncelle güncelle, linki tamamen uçurmuşum... özür dilerim...
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

Önceki

Internet Teknolojileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir