Parayla spam

PHP, MySQL, HTML, CSS, SEO vb. ile ilgili genel konular.

Parayla spam

İleti Sergeant Orion 30.12.2006, 14:11

TOPLU EMAIL Bankasi !!!

8 Milyon Turk Internet kullacisinin e-mail adresleri !!!

Kimiz :

2000 yilindan beri " Mail Marketing " ( E-mail Reklamciligi ve Pazarlama ) sektorunde bir ilk olan WEB Reklam Hizmetlerini kullanan yuzlerce firma/web sitesi, milyonlara ulasmanin mutlulugunu yasamaktadir.

Ne Yapiyoruz? :

E-Mail veritabanimizda 8.000.000 ( Sekiz Milyon ) adet mail adresi mevcuttur. Bu e-mail adresleri : sponsor oldugumuz ve/veya sahibi oldugumuz web sitelerinin mail listeleri, haber gruplari ve uyelerine ait %100 aktif, guncel mail adresleridir. WEB Reklam bu mail adreslerine firmalarin-web sitelerin tanıtım maillerini gondererek, kurumsal anlamda tanitim - reklam calismalari yapmaktadir.

Turk Email Bankasinin Ozellikleri:

- 8 Milyon Turk Internet Kullanicisinin Kasim 2006 itibariyle guncel mail listi.

- 1 milyon Turk sirketinin email adresleri, sirket mailleri, sektorlere göre siniflandirilmis.

- Yahoo, Hotmail, Msn ve Turkiye sunuculari listeleri

- 120 Sektörel ayirim

- Yas, Cinsiyet, Ilgi, Din, Resmi vb. ayrimli listeler.

- 50 Ayrı il listesi

---- Hizli ve kolay kullanilir lisansli toplu mail gönderme programlari. (5 Adet)

---- Program Kullanim kilavuzlari.

HEPSI yalnizca 68 YTL !!!

++++ Ayrica Email CDmizi alan musterilerimize Turkiye capinda 200.000 Firmanin tanitimlari ve kontakt bilgilerini iceren Turkiye Firma Rehberi CD'sini UCRETSIZ veriyoruz.... ++++

Siparis sekli : Yeni baslayan sistemimizde Turkiye'nin her yerine siparisinizi ucretsiz olarak teslim ediyoruz, odemeyi urunu getiren kurye gorevlisine yapabilirsiniz .... Bu yolla siparis icin siparisin teslim edilecegi isim, adres ve telefonu bize gecmeniz yeterlidir.
------------------------------------------

Bilgi ve siparis icin lutfen bizimle asagidaki e-mailden kontakt kurunuz :

Dilara Imren

*spam*@*spam*.com

------------------------------------------

Not : Bu e-mail WEB Reklam Hizmetleri tarafindan reklam amaciyla gonderilmistir.

Mail almamak ve tanitim listemizden cikmak istiyorsaniz; *spam*@*spam*.com adresimize ''Remove" baslikli bir email atmaniz yeterli olacaktir.

Böyle şey olurmu ya resmen parayla spam gönderiyoruz diyorlar !
En son Sergeant Orion tarafından, 30.12.2006, 19:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Hail to the doat, baby!
Kullanıcı avatarı
Sergeant Orion
Üye
Üye

İleti mazlum 30.12.2006, 14:23

saçmalık
mazlum
Üye
Üye

İleti sabri ünal 30.12.2006, 19:03

zaten spamı doğuran bunlar fakat reklam yapmak için param olsaydı alırdım... kim bilir belki spama düşmeden maillerimizi okuyan bulunabilirdi....
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

ALEXIS
30.12.2006, 19:30

mail adreslerini sildim, eminim spam yaptıracak çıkacaktır, bedava reklam yapmış olurduk...

Ayrıca mail adreslerinin botlar tarafından indexlenme olasılığı var. SPAM'a karşıysak, forumlarda mail adresi yazmayalım.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti yaso19 31.12.2006, 07:48

valla ben bunlara 2-3 hafta önce tehdit dolu bi mail attım bana çok spam gönderdikleri için...
o gün bugündür spam diye bişi kalmadı.. bide hotmaile geçince tam rahatladım.. yabancılardan spam geliyodu artık, hotmaille onu da önlemiş olduk çok şkür :)

param olsa da almam ben reklam fln bunlardan, çnükü yaptıkları ii bişi deil, zzaten TR nin adını yeteri kadar karalıyolar, bide biz destek çıkmayalım.. onların gibiler yüzünden dünyada spamda nerdeyse lider olarak gözüküyorus.. adsense bile para ödemiyo doğru düzgün. kim ne derse desin, bizim para kazanamamız, bu spamcıların bizim hakkımızı yediğindendir.. onların yüzündn para alamıyosak, onlarında iki yakası bir araya gelmesin :@ neyse...
Kullanıcı avatarı
yaso19
Üye
Üye

Re:

İleti NEFRİT 24.12.2007, 23:48

ALEXIS yazdı:mail adreslerini sildim, eminim spam yaptıracak çıkacaktır, bedava reklam yapmış olurduk...
Ayrıca mail adreslerinin botlar tarafından indexlenme olasılığı var. SPAM'a karşıysak, forumlarda mail adresi yazmayalım.

Heh :D
ALEXIS bende spam yapıyorum çohu zaman aslında spam güzel bişey beleş reklam adı üstünde. Çohu zaman msn kişi listemdeki beyin özürlü kişiler kişi listesinde var olan herkese mail atıyorlar yok kan aranıyor, yok msn paralı olacak yok dünya batacak heh heh salak çok işte

neyse bende bana gelen maillerin alıcıların isimlerini topluyorum adam bide tüm kişi listesine mail atmış ya salak işte artık tüm kişi listesi benim oluyor sonra bas basabildiğin kadar spamı hak eder öyleleri :lol:

ALEXIS phpbb3 üstünde denedim ancak mail toplayıcı robotlar phpbb3 içinden mail adresi toplamada pekte işe yaramıyorlar :cry: ama bana sorarsaz en güzeli phpbb2 :roll:
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

Re: Parayla spam

İleti RoCCon 25.12.2007, 19:58

günlük 30tane mail geliyor 25tanesi spam :S gmail 'nde kafası karıştı neyi spam yapim neyi güvenilir posta sayim diye. bu gelen 30tane güvenilir diye geliyor spam kutusuna kaç tane geldigini sayamıyorum bile en kötüsü önemli bir mailin spam mail kutuma gitmesi ve spam kutuma hiç bakmamam :S
Kullanıcı avatarı
RoCCon
Üye
Üye

Internet Teknolojileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir