PHPNUKE ALTINDA KURULU FORUM MODÜLÜ HESAP AKTİVASYONU İLE İLGİLİ PROBLEM

PHP, MySQL, HTML, CSS, SEO vb. ile ilgili genel konular.

PHPNUKE ALTINDA KURULU FORUM MODÜLÜ HESAP AKTİVASYONU İLE İLGİLİ PROBLEM

İleti ilmenc 13.01.2007, 13:47

Merhaba,

Bir phpnuke portal ı altında phpbb forum kurulu, normalde phpnuke "kayit ol" secenegi tıklandığında, portalın new_user modülüne gidiyor, ben portala üye olan birisinin hemen kendisine gelen mail ile aktivasyon yapmasını istemiyorum, yani yönetici ye mail gelerek yönetici tarafından üyeliğin onaylanmasını istiyorum, forum kontrol panelindeki Genel Ayarlar-Hesap etkileştirme seçeneğinde "Pano yöneticisi" seceneğini işaretleyerek tamam dedim, fakat hala aktivasyon mailleri üyelerin mailine gidiyor.

yardımcı olabilirmisiniz,

iyi calismalar,
engin
ilmenc
Üye
Üye

İleti Simuzer 13.01.2007, 14:24

Yanlış yerdesiniz...

Burası phpBB Destek sitesidir..

phpNuke altında çalışan phpBB ise, bir phpNuke modülüdür. Ve bu modül, phpBB olan forum sisteminden tamamen farklı kodlanmıştır...

Yani, burada phpNuke ve benzeri bir CMS sistemi için değiştirilmiş phpBB için destek almanız mümkün değildir.

Bunun için www.google.com "phpNuke" olarak ve Türkçe sitelerde diye aratmanız, sizin phpNuke destek sitelerine ulaşmanıza katkı sağlayacaktır.

-kilitli-
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

İleti sabri ünal 13.01.2007, 17:08

anlasak yardım edeceğiz fakat hakkaten anlamıyorum... yardımcı olamadığımız için üzgünüz...
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

Internet Teknolojileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir