Gizlilik İlkelerimiz

Site ile ilgili konular.

Gizlilik İlkelerimiz

İleti

ALEXIS
21.10.2005, 05:55

Site & Pano Kuralları sayfasına ektir.


Site ile ilgili gizlilik şartları şunlardır:

▪ Sitede yayınlanan içerikler veya örneklerin test edilmesi sırasında oluşabilecek maddi zararlardan site ya da yazar sorumlu değildir.

▪ canver.net, içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

▪ Sitede yayınlanmış makaleler, kodlar, teknikler kaynak belirtmek koşuluyla istenilen her yerde yayımlanabilir.

▪ Siteye yapılan üyelik başvurularıyla aktarılan bilgiler hiçbir kişiye veya kuruluşa verilmez, verilemez. Üyelik iptali ile bu kişisel bilgiler site yöneticilerince silinir.

▪ Üyelerimize istenmeyen reklam mesaj ve e-postaları kesinlikle gönderilmez, eğer sitemiz ile ilişkili bir e-posta adresinden reklam amaçlı bir mesaj alırsanız lütfen bizi haberdar edin.

▪ Yöneticiler sitenin yayın politikasında, görsel ve teknik altyapısında, gizlilik şartnamesi, üyelik sisteminde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

▪ Site ve pano sayfalarında bulunan linkler site yöneticileri tarafından incelenmektedir. Site/pano içinde sakıncalı olduğu düşünülen içerik bulunduran siteleri yayınlamamayı ilke edinmiştir.

▪ Sayfalarda yayınlanan linklerde, güvenlik açısından zararlı olacağını düşündüğünüz, sakıncalı içeriği olan konuları lütfen bize bildiriniz.


Üyelik iptali:

▪ Site üyeliğini iptal etmek, üyeliği sildirmek söz konusu değildir. Yani üyeliğinizi iptal edemezsiniz. İstemiyor, beğenmiyor, memnun kalmadıysanız bir daha sitemize girmezsiniz.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 2563
Kayıt: 30.06.2005, 09:08

Site HakkındaKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir