Üyelik iptali

Site ile ilgili konular.

Üyelik iptali

ALEXIS
03.05.2006, 21:36

Sevgili üyelerimiz,

Siteden ayrılmak isterseniz, bunu hiç kimseye bildirmenize gerek yok, bir daha hiç mesaj yazmamanız yeterli olacaktır. Hele de "falanca nedenden bu siteden gidiyorum, elveda!" gibi bir mesaj ile hiç boşuna vakit kaybetmeyin.

Mesajlarınızın silinmesinden veya kilitlenmesinden dolayı sinirlenipte saçma sapan, art niyete dayalı tepkiler göstermeyin, rezil oluyorsunuz.

Yeni gelecek bir ziyaretçiye, siteyi kötü bir yermiş gibi göstereceği için, bu tür mesajlara forumlarımızda yer verilmesi beklenmesin.

Sanki üyelik aidatı varmış gibi, üyelik iptali için açık dilekçe verilmesi de pek gereksiz. Son koz olarak üyelik iptalini anons edip taraftar toplamaya çalışmak, sitemize zarar verici bir hareket olarak kabul edilir.

Siteye mesaj yazmak, üye olmak zorunlu değildir, kimseyi zorla üye yapmayız, zorla burada da tutmayız, zorla mesaj yazdırmayız. Ziyaretçi ve üyeler için tümüyle bedava bir sitede, kendimizce yararlı bir amaca hizmet etmeye çalışıyoruz. Böyle düşünenler için sitemiz bulunmaz bir fırsat. Bunun değerini anlamayanlar için ise, muhtemelen başka siteler daha eğlenceli olacaktır.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Cvp: Üyelik iptali

İleti HalloweeNz 04.05.2006, 15:07

Bu tarz yardım etkinliğinde bulunduğunuz için kendi adıma çok teşekkür ederim :) Ayrıca sitede bunu önlemek için davetiye ile üyelik alımı yapılsa daha da iyi olur , bence :)
Neyse fazla söze gerek yok gereksiz insanlar kendilerini gereksiz gördüğü için gereksizdir ve ilgi çekmek kendini gerekli göstermek için genellikle bu yollara başvururlar :)

Saygılar & Sevgiler

HalloweeNz
HalloweeNz
Üye
Üye

İleti TutsaK 13.06.2006, 21:09

Konu Kilit li olmadıgı için Birkaç seyde Ben Yazmak istedim.. Buraya google Arama Sonuçlarinda Geldim.. Ve Forumlara Bakmadan Gözüme Direk ALEXSIS ın Yeni Başlayanlara Makalesi Takıldı.. Baştan Sona Okudum ve Bir tarafdanda Uygulamaya Calıştım ve Başardım.. Canver.Net i Cok Önceden Beri Biliyorum Aslında Bildigim Kadari ilede ilk phpBB Turkçe Destek Sitesi Burda Birçok Şey öğrendim Ve Öğrenmeyede Devam Ediyorum Emeği Geçen Bütün Canver.net Yönetici ve Üyelerine Bütün Kalbimle Teşşekkür Ederim..

ilk Forumlara Takıldıgım zaman.. Birisi Yardım pls Diye Bir Topic Açmış bende Arkadaşa Bu Tür topic Açarsan Açtıgın topic kilitlenir diye yazdım.. içimde Ark Bir Niyet Yoktu..

ALEXSIS Araya Girdi Ve Yönetim Dışındaki Arkaşlar Dışında Mudahale Olmasin dedi.. Haklıydı Yetkim Olmadıgı Birşeye Kariştim.. ve Sustum Ve uyari Alıp Kendilerini Sıkıntıya Sokan Arkadaşlarin Bence Triplere Girmesi Yanlış Eger Uyari Alıyorsanız Bence Bunun Bir Sebebi Vardır... Anladıgım Kadari ile Canver.Net de Kaç mesaj Atmışınız Bunun Bir önemi yok.. 1mesaj Atan Kişide Aynı Muamele Görüyor.. 100mesaj Atanda.. Yıllardır Bizlerin phpBBye Başlayan Yeni Adaylarin Dertlerine Çözüm Oluyorlar Bence Bu Insanlara Bazı Seyleri çok Görmemek Gerek Diye Düşünüyorum.... Şahsıma Konuşuyorum Bir Hata Yapmamak için Elimden Gelen Gayreti Göstereceğim.. Ve Canver.net Beni kapıdan Kovsa Bacadan Girecegim Ya Bu işi Canver.net te Öğrenecegim.. Yada Bu işden Vaz Gececegim..
TutsaK
Üye
Üye

Cvp: Üyelik iptali

İleti g0kh4n 11.10.2006, 23:58

Canver.net den baska phpbb destek sitesi yok. Var tabiki ama yöneticilerin pek bilgili olduğu söylenemez aynı şekilde üyelerde.Burda mesela sorunları çözmekte normal üyelerde yardımcı oluyor.
Kullanıcı avatarı
g0kh4n
Üye
Üye

ALEXIS
13.10.2006, 15:15

Üyelik iptali konusu dışında yazmayın lütfen.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Re: Üyelik iptali

İleti ThE_Unforgiven 18.06.2007, 22:16

Bu tür konulara yazmazsam içim içime sığmıyor cidden bilen bilir beni :D

Herhalde bu sitede benim kadar olay çıkartan ve diklenen başka bi üye daha yoktur ( bir aralar biri vardı gürkan mı hürkan mıydı neydi :) ).

Yıllar yıllar önce bu siteyi bulduğumda sanırım 2005 lerin başı veya 2004 sonuydu, tabi ozamanlar phpbb yardım sitesi yoktu bu siteden başka.O zamanlar çok hevesliydik her şeyi merak eder öğrenirdik ve yardım ederdik.Hatta ve hatta bu sitede yöneticilik yaptığımda oldu sonra yine dikleşmem nedeniyle bu görevimde son buldu. Daha sonra phpbb den ve yardım etmekten soğudum tabi bu dikleşipte yöneticilikten ayrılmamla alakalı değil ;) Ama yinede gel gelelim siteden kopamadık kısacası....
Kullanıcı avatarı
ThE_Unforgiven
Üye
Üye

ALEXIS
18.06.2007, 23:31

Ben de zor koptum, ama phpbb den kopamıyorum, hayatıma mal olmak üzere.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti ThE_Unforgiven 30.08.2007, 12:25

Yaw ben koptum deim ama yine yeni bir proje için forum kurmak lasım oldu kısacası phpbb ye kaldığımız yerden devam sanırım :D Bu aralar beni bu sitede yine bi hayli görebilirsiniz şaşırmayın :P
Kullanıcı avatarı
ThE_Unforgiven
Üye
Üye

Site Hakkında

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir