Siteye girmeden once sifre ve kullaniic adı sorsun

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Siteye girmeden once sifre ve kullaniic adı sorsun

İleti alsev 27.08.2006, 21:02

arkadaslar http://www.baskentsecret.com bu sitede foruma girmeden once sifre soruyor bunu nas
il yapıolar banada solermisiniz eger solerseniz sevinirim birde mesela forumumda duyurular diye bir konu acıcam ama bunun rengi kırmızı olsunn istiyorum nasıl yaparım lutfen yardım pls
alsev
Üye
Üye

Cvp: Siteye girmeden once sifre ve kullaniic adı sorsun

İleti reddawn 28.08.2006, 08:50

Bildiğim kadarıyla Yönetim panelinde Forum yönetimi / izinler / Forum izinleri kontrolünden görüntüleme herkes yerine kayıtlı kullanıcılar diye seçersen olur.
reddawn
Üye
Üye

İleti silent_imploring 28.08.2006, 09:34

istediği sanırım bu değil.

Daha kolay bir yolu varmıdır bilmiyorum ama Forum kodlarına gireceksin templates'te varsayılan style'ının varsa portalını ve index'ini yoksa sadece indexini açacaksın.

Daha önceden eğer üye değilse göstermesini istediğin sayfanda olacak. Başkent'inkinde olduğu gibi.

Sonra portal_body.tpl ve index_body.tpl dosyalarındaki tüm kodların başına
<!-- BEGIN switch_user_logged_in -->

sonuna da

<!-- End switch_user_logged_in -->

yazacaksın. Sonra da

<!-- BEGIN switch_user_logged_out -->
<!-- END switch_user_logged_out -->

kodlarının arasına üye değilse kullanıcıya gösterilmesini istediğin sayfayı yazacaksın.
Bu sayfada üyelik için link olmasına dikkat et ;)

Bu şekilde yaptığın zaman başkent'in sitesinden bi fark olur. Overal header ve footer görüntülenmeye devam eder.

<!-- BEGIN switch_user_logged_out -->
<!-- END switch_user_logged_out --> arasına yönlendirme yazarsan o zaman olur. sanırım
Teşekkür etmeyi bilmiyorsanız ya da Telif Haklarını Korumayacaksanız Yardım İstemeyin!..
Kullanıcı avatarı
silent_imploring
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir