Artık çıldırmak üzereyim..çarelerim tükendi..

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Artık çıldırmak üzereyim..çarelerim tükendi..

İleti Unreal 29.08.2006, 17:22

artık ne yapmalıyım bilmiyorum. sitede çok güzel makaleler güzel yazılar var. hepsini yaptım ama bir sonuç alamadım. yani yaptığımı sanıyorum. lütfen yardım edin artık kafayı yemek üzereyim..

bugüne kadar lycos da phpbb2 plus 1.52 kuruluydu ve güzel çalışıyordu. hiçbir eksik olmadan. fakat Funpic'e geçmek istedim. lycos un sitesindeki phpmyadminden bi data bide stracture yedek aldım. funpic'e ftp'den bütün dosyaları attım. sonra yedekleri de yükledim. herşey tamam site açıldı ama türkçe karakter sorunu vardı. page_head'a

Kod: Tümünü seç
<?php

header ("Content-Type: text/html; charset=iso-8859-9");

?>

kodunu ekledim. sitede bazı yerler düzeldi bazı yerler hala ? şeklinde. örneğin en üsteki forun giriş o kısınlar türkçe yan menü de türkçe. ama mesajlar başlıklar deil. bazı mesajlarda "ç" harfi çıkıyo. hiç bişe anlamadım bu durumdan. forumlardaki herkes eninde sonunda sonuca ulaşmış. ben ise hiç birinde sonuca ulaşamadım. oysaki herşeyi yaptım. yani en azından inşallah yapmışımdır. bi yerlerde bişeleri yanlış yapıyorum ama nerde anlayamıyorum.

site 2 gündür kapalı bekliyo öölece. sizin yardımlarınızı bekliyo. lütfen yardım edin. yardım edene çok dua edicem gerçekten.samimi söylüyorum şaka değil. lütfen iletişime geçin msn mi verebilirm. gerekirse ftp ve server şifrelerini de veririm. yeterki kurtarın beni bu illetten..lütfen yardım eden hakikaten büyük sevaba gircek... :cry: :cry: :cry:
Unreal
Üye
Üye

ALEXIS
29.08.2006, 19:44

hatalı başlık

-kilitli-
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yeni Başlayanlar