Hata

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Hata

İleti nedji 31.08.2006, 08:44

kayyo'ya phpBB'yi upload ettim install'i calistirdim bosluklari doldurdum ama sonra soyle bir hata verdi ne yapmam gerekiyor ben bu konularda biraz acemiyim de
Warning: main(): Unable to access ./../db/mysql.php in /home/manganedji/public_html/includes/db.php on line 31

Warning: main(./../db/mysql.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/manganedji/public_html/includes/db.php on line 31

Warning: main(): Unable to access ./../db/mysql.php in /home/manganedji/public_html/includes/db.php on line 31

Warning: main(./../db/mysql.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/manganedji/public_html/includes/db.php on line 31

Warning: main(): Failed opening './../db/mysql.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/manganedji/public_html/includes/db.php on line 31

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: sql_db in /home/manganedji/public_html/includes/db.php on line 60 :?
nedji
Üye
Üye

İleti DeViLJiN 31.08.2006, 08:49

veritabanıyla bağlantı kurulamamış, myadmin de veritabanını oluştur, kurarken veritabanı kullanıcı adı ve şifresini yanlış girmişde olabilirsin.
Kullanıcı avatarı
DeViLJiN
Üye
Üye

Cvp: Hata

İleti nedji 31.08.2006, 13:19

sifremi yanlis girmisim simdi duzelttim yardim icin saol
nedji
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi