Yardım edebilirmisiniz tema sorunu we karekter sorunu

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Yardım edebilirmisiniz tema sorunu we karekter sorunu

İleti UGURS 14.09.2006, 10:08

Yardım edebilirmisiniz tema sorunu we karekter sorunu :

1.tema olarak istedigim temayı seçemiyorum...neden derseniz admin seçme bölümünde tema yok ana temadan baska...

2.turkçede karekter sorunu war?nası cözebilirim.....?
yok
UGURS
Üye
Üye

İleti mazlum 14.09.2006, 10:18

arkadaşım birincisi sen forumu kendin kurduysan kurulumdan sonra sadece bir tema vardır. subsilver sen başka tema seçmek istiyorsan forum ana dizini/templates klasörünün içine tema atman lazım o temaları canver de veya phpbb.com da bulabilirsin ordan temaları indirip forum ana dizini/templates klasörünün içine atacaksın sonra temayı yönetim panelinden ekleyeceksin sonrada ayarlara girip temayı değiştireceksin....

2. ise türkçe karakter sorunu ile ilgili canver de onlarca konu açıldı tr karakter sorunu diye aratsaydın bulurdun arama yapmadan başlık açmayın lütfen

iyi eğlenceler.....
mazlum
Üye
Üye

İleti UGURS 14.09.2006, 10:19

maazlum yazdı:arkadaşım birincisi sen forumu kendin kurduysan kurulumdan sonra sadece bir tema vardır. subsilver sen başka tema seçmek istiyorsan forum ana dizini/templates klasörünün içine tema atman lazım o temaları canver de veya phpbb.com da bulabilirsin ordan temaları indirip forum ana dizini/templates klasörünün içine atacaksın sonra temayı yönetim panelinden ekleyeceksin sonrada ayarlara girip temayı değiştireceksin....

2. ise türkçe karakter sorunu ile ilgili canver de onlarca konu açıldı tr karakter sorunu diye aratsaydın bulurdun arama yapmadan başlık açmayın lütfen

iyi eğlenceler.....

saolll....
yok
UGURS
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir