*edited* Hata Mesajı Alıyorum DEBUG MODE

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

*edited* Hata Mesajı Alıyorum DEBUG MODE

İleti harunkaraca 27.09.2006, 22:23

*edited* Kurdum googleden aradım böyle bir soru sorulmamış !
ve cevabı bende bulamadım :s

forum çalışıyor fakat album bölümüne girince bu hatayı veriyor !

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table '30779.ALBUM_CAT_TABLE' doesn't exist

SELECT c.*, COUNT(p.pic_id) AS count FROM ALBUM_CAT_TABLE AS c LEFT JOIN ALBUM_TABLE AS p ON c.cat_id = p.pic_cat_id WHERE cat_id <> 0 GROUP BY cat_id ORDER BY cat_order ASC

Line : 58
File : album.php

bu hatayı alıyorum admin paneli çıkıyor fakat soldaki menü YOK kayıp yenile faln yaptım olmuyor forumu sildim tekrar yükledim yine devam ediyor !
kurulumda hata vermedi 3 kez kurdum yine aynı hatayı verdi DB yi sıfırladım her seferinde yardımlarınız için şimdiden teşekkürler !

:verymad:
harunkaraca
Üye
Üye

İleti Simuzer 27.09.2006, 22:37

Albüm için gerekli olan veritabanı bulunamıyor. Öncelikle albüm modunu indir ve sadece veritabanını yükle. Sanırım düzelir... Ha bir de modun root/admin/*.php ile templates/SubSilver/admin/*.tpl dosyalarını da yükle
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

Cvp: *edited* Hata Mesajı Alıyorum DEBUG MODE

İleti harunkaraca 27.09.2006, 22:55

kardeş bir tane albüm modu buldum ama inan çok karışık hiç birşey anlamadım andan ?

eger bildigin bir tane varsa yazarsan sevinirim ayrıca ben birazda acemiyim :)
harunkaraca
Üye
Üye

İleti Simuzer 27.09.2006, 23:17

sadece sana lazım olanları koydum.... Dosyalar yükle, SQL kodunu da phpmyadmin'den çalıştır. Muhtemelen çalışması gerekir. Ama yine de garanti verermem. Ayrıca, albüm için sayfa görünümü SubSilver teması olduğundan görünüm farklı da olacaktır. Bu ekleyeceğin dosyaların *edited*'de de olması lazım. Sen önce bu dosyaları kontrol et. Eğer yoksa, bulamazsan, ancak o zaman bunları yükle.
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

İleti harunkaraca 28.09.2006, 18:22

Simuzer yazdı:sadece sana lazım olanları koydum.... Dosyalar yükle, SQL kodunu da phpmyadmin'den çalıştır. Muhtemelen çalışması gerekir. Ama yine de garanti verermem. Ayrıca, albüm için sayfa görünümü SubSilver teması olduğundan görünüm farklı da olacaktır. Bu ekleyeceğin dosyaların *edited*'de de olması lazım. Sen önce bu dosyaları kontrol et. Eğer yoksa, bulamazsan, ancak o zaman bunları yükle.

link ölü kardeş :s
harunkaraca
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir