Flash chat eklemek ve resize etmek ama nasıl ?:::

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Flash chat eklemek ve resize etmek ama nasıl ?:::

İleti cruiser67c 06.10.2006, 11:35

Şimdi benim bir portalım var canver.net sayesinde kurabildim bir de tufat.com dan kayıtlı bir chat programı satın aldım.Forumum a uyarlamaya çalışıyorum ama her nedensen resize etmeden olmuyor,bu konu hakkında basna yardımcı olursanız sevinirim.
cruiser67c
Üye
Üye

İleti Egos 07.10.2006, 06:20

Arkda$ ßen Çok uğra$tım onu entegre Etmek için. Forumdakilerin Direk Gireßilmeleri için. Oldu ama $oyle oldu.
Kurulum Konusunu Kısaca anLAtayım. İnstall Dosyasını explorer de açıosun Kar$ına ßi taßlo Çıkıo o tablodada Chmod ayarlarını yapıcaksın yani ftp den dosyaya sağ tıklaip properties i tıklayıp 777 yada 666 yapcaksın sonra tüm sayfa özelliği yes oldukran sonra seçenekler bitio fln filan ctracker hatası verirse bana haber ver ben sana bi kod yollucam o halledio onu. yükleme işi ßittikten sonra siteadın/forumdizinin/flashchatdosyasınınolduğudosya/flashchat.pho ßu $ekilde dene sonra overalheader.tpl ni aç biraz html ßilgin varsa yapaßilrsin. Ordan ßi link ver :) ßi daha nicklerini yazmaları lazım ama söLim :) ßa$ka türlü de entegre edemedim.. ße
Egos
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir