index.navigate'e link atma

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

index.navigate'e link atma

İleti CrazYAngeR 13.10.2006, 21:26

Başlıkta da görüldüğü gibi index.navigate adlı dosya yani /admin/index.navigate adlı dosyanın

<tr>
<td class="row1"><span class="genmed"><a href="{U_FORUM_INDEX}" target="main" class="genmed">{L_PREVIEW_FORUM}</a></span></td>
</tr>

satırından sonra aynı tarzda bi bölüm açtım tabi farklı bi fonksiyonlu örneğin; bilgiler olarak ve ben buradan bu bilgiler adlı linke bi bölüm oluşturdum /templates/subsilver/admin/bilgiler.tpl isminde ve var olan tema şekillerini ve php kodlarını kullanıyorum ben bunu isim değiştirerek forum mangamanet yani forum ayarlarından görebiliyorum ama bilgiler adlı linke ..//templates/subSilver/admin/bilgiler.tpl verdiğim zaman sadece yazıları görebiliyorum tema yaıpısı oalrak göremiyorum eğer bu anlattıklaımı anladıysanız bu index.navigate.tpl adlı dosyaa verdiğim bilgiler linkini templates/subsilver/admin/bilgiler.tpl adlı dosyayı nasıl çekebilirim

acele yardım edebilirseniz sevinirim işim acil şimdiden teşekkürler
Kullanıcı avatarı
CrazYAngeR
Üye
Üye

İleti Simuzer 13.10.2006, 22:18

Ben pek anlayamadım :(
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

Cvp: index.navigate'e link atma

İleti CrazYAngeR 13.10.2006, 22:45

Hani admin panelinde forum önizleme falan varya onun altına bi link atıcam Bilgiler adında bunla ilgi bi kaç işlemi ben yaptım hatta değiştirdim değiştirdiğim dosya /templates/subsilver/admin/forum_admin_body.tpl bunu üstünde değişiklil yaptım biraz ve ben bunun ismini yani yeni yaptığımın ismini bilgiler.tpl oalrak yaptım admin/index.navigate.tpl adlı dosya'yada Bilgiler adlı link verdim bu bilgiler adlı linke tıklanınca dol taraftaki büyük bölümde bilgiler.tpl yi şekilli oalrak görmek istiyorum normal url oalark veriyorum yani http://www.sitesimi.com/templates/admin/bilgiler.tpl olarak ama bana sadece bazı kodalrı gösterio forum_admin_body.tpl gibi şekilli diil.. yaptığım şey çalışıyor çünki bilgiler.tpl osya adını forum_admin_body.tpl oalrak değiştirdim ve çalıştığını gördüm bana sadece

<tr>
<td class="row1"><span class="genmed"><a href="..//templates/subSilver/admin/bilgiler.tpl" target="main" class="genmed">Bilgiler</a></span></td>
<!-- BEGIN catrow -->
<tr>

buradaki "><a href="..//templates/subSilver/admin/bilgiler.tpl" target="main" class="genmed">Bilgiler</a> url ye ne verecğim ve bu url yi hangi dsyaya tutturacağımı ve hangi satıra olacağını söyleyin yeter ben anlamadım bakalım siz anlıcakmısınız :?
Kullanıcı avatarı
CrazYAngeR
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir