php 2.0.22 için ileti sayısı modu varmı.(Ricam olur)

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

php 2.0.22 için ileti sayısı modu varmı.(Ricam olur)

İleti gokcan 23.04.2007, 23:03

Mrh php'nin yeni scripti herkese hayırlı olsun. Ben forumuma daha önceden bazı katagoriler için msj sınırı ile ilgili bir mod yüklemiştim. Kurulan mod sorunsuz olarak çalışıyor, bundan yana bir problemim yok fakat şöyle bir mod varmı acaba, kullanıcıların ileti sayılarını arttırabileceğim. Bu şekilde arama yaptım ama istediğim bir sonuca ulaşamadım. Ricam olur, Tüm üstadlara sevgi ve saygılarımla.
gokcan
Üye
Üye

Re: php 2.0.22 için ileti sayısı modu varmı.(Ricam olur)

İleti gokcan 24.04.2007, 00:43

Teşekkürler modu buldum.
gokcan
Üye
Üye

İleti WILT 24.04.2007, 07:15

gökcan bey, olur da modu arayıp bulamayan olursa ve bu konuyu Arama yolu ile bulursa diye biz yine de gerekli modu yazalım. :)

http://www.phpbbhacks.com/download/263
Galatasaray Basketbol Portalı
"Ne gülüyorsun, bu anlattığım senin hikayen!"
Kullanıcı avatarı
WILT
Üye
Üye

İleti gokcan 05.05.2007, 23:26

Mrh tabiki sayın Basketbol üstadım ben düşünememiştim siz düşünmüşsünüz ellerinize sağlık. Bu arada ben bu modu kurdum moddan yana bir sorunum yok. Daha öncede ilk 10 üye modunu kurmuştum buradada bir problemim oluşmadı, her iki modda düzgün çalışmakta yanlız şöyle bir sorunum var; İleti sayısı modunu kurduktan sonra, bazı üyelerime geçicide olsa iletilerine ekleme yaptım. Bu şekilde kısıtlı olan bölümlere girebiliyorlar ama ileti sayıları artmasına rağmen ilk 10 üye arasında sıralamalarda görülmüyorlar. Mesela onlardan daha az iletisi olan arkadaşlar sıralamada görülüyor. Her 2 moduda düzgün kurdum ama acaba eklemem gereken bir satır olabilirmi? Heralde ileti sayısı arttırma extradan olan birşey olduğu için sıralamada görülmüyorda olabilirler ama tabi bunun yorumunu ben bilemiyorum. Sizce bu şekilde olması normalmi? Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
gokcan
Üye
Üye

İleti WILT 06.05.2007, 00:25

Bu şekilde bir durumun olması gayet normal aslında. Bu, TOP 10 üye modunun mesaj sayılarını phpbb_users değil phpbb_posts tablosundan çektiğini gösterir (yanılıyor da olabilirim ama bunun gibi bir şeyler işte), sorununuzu tam olarak nasıl çözeceğinizi bilmiyorum ancak, sadece tablo adı değiştirmek ile de olmayabilir.

Saygılar.
Galatasaray Basketbol Portalı
"Ne gülüyorsun, bu anlattığım senin hikayen!"
Kullanıcı avatarı
WILT
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir