phpbb forumum da flash dosyaları oynata bilirmiyim

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

phpbb forumum da flash dosyaları oynata bilirmiyim

İleti sunucum 06.05.2007, 22:33

bazi forum larda gördün flash dosyararı resim ekler gibi eklemişler bende forum mum da nasıl yaparım bilgi sıfır ona göre teşekür

2: forumda rep olayı yapmak istiyorum nasıl yaparım teşekür

3: forumda yazılanları okuya bilecekler ama üye olmayan resim veya link leri göremeyecek yapa bilirmiyim
bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı varsa yardım ederse çok teşekür ederim
En son WILT tarafından, 07.05.2007, 21:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Mesajların tümü, gerekli görülmedikçe kalın harfler ile yazılmamalıdır.
sunucum
Üye
Üye

Re: phpbb forumum da flash dosyaları oynata bilirmiyim

İleti WILT 07.05.2007, 21:55

Flash için bu modu bulabildim;

http://www.phpbbhacks.com/download/3312

Bu çalışmazsa html ile yaparsın.

Forumda ara repütasyon için, Points Mod ve de Reputitions modları var çok kullanışlı. Üstelik Türkçe dil dosyaları da Tercüme bölümümüzde mevcut.

Linkleri misafirlerden saklama olayı da çok yazıldı forumda. Eklenti Duyurular ve Güncellemeler bölümüne bakabilirsin.
Galatasaray Basketbol Portalı
"Ne gülüyorsun, bu anlattığım senin hikayen!"
Kullanıcı avatarı
WILT
Üye
Üye

Re: phpbb forumum da flash dosyaları oynata bilirmiyim

İleti sunucum 09.05.2007, 13:29

ya ben anlamadım valla sitedede aradım bulamadım biri bana tam açıklarsa veya ben yardım ederim derse msn ***

birde bu video ve flash dosyaları forumda yayınlıyorlar mod kuramadım ama html komutlarınıda bulamadım bir kaç tane denedim olmadı
En son WILT tarafından, 09.05.2007, 16:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Mesajın tümünün kalın yazı olması yasaktır. Mesajlarda msn adresi verilmemelidir.
sunucum
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir