Aksiturkbb premoded

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Aksiturkbb premoded

İleti aksiturk 16.08.2007, 11:02

arkadaslar uzun bir aradan sonra aksiturkbb sizlere sunulmustur hayirli olsun

*reklam*
aksiturk
Üye
Üye

Re: Aksiturkbb premoded

ALEXIS
16.08.2007, 11:53

Sitemizde premod desteği yoktur, sadece kilitliyorum, isteyen indirebilir, ancak destği aksi'nin kendi sitesinden alabilir.

Değişiklik: Vazgeçtim, demo sitesi reklam amacıyla verilmiş, kendi sitesi dururken !
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti NEFRİT 30.08.2007, 14:00

ALEXIS umarım yanlış anlamazsın kitlenmiş konuya mesaj yazıyorum bir kaç düşüncemi belirtmek istiyorum premod konusunda:

Pek çok kişi özelikle son zamanlarda modifiye forum yapar oldu yapılan modifiye forumlara bakıyorum açıkçası hiç birinde ahım şahım bir özellik - güzellik olmadığı gibi ya yavaş çalışan forumlar yada 2-3 mod kurulmuş adına modifiye denmiş açıkçası tüm bunlar benim çok komiğime gidyor.

Hani yapacaksanız doğru düzgün bol modlu modifiyeler yapın herkesinki aynı herkesde aynı modlar o ne öle siyam ikizleri gibi sadece dış görünümleri değişik. Biriside plus gibi bir modifiye forum yapsada aa bak adam sahiden bişeyler yapmış diyelim ha öleside var ama kaç kişi ki ?
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

ALEXIS
31.08.2007, 07:10

Durum öyle olunca premod desteğini direk kaldırdık zaten, başkalarının beceriksizliği ile uğraşmak zor oluyordu.

Yoğun bir premod özentisi var, çok kişi premod yazıp piyasaya salıyor. Ancak işyi bir şey olsa ben yapardım, 2003 ten beri, phpBB2 premod konusunda sadece 1 çalışmam vardı.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir