admin onaylı üye

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

admin onaylı üye

İleti lion23 30.08.2007, 23:48

forumuma sürekli spamlı mesajlar geldiği için yönetim panelinden üyelik şeklini admin onaylı yapmıştım ama denemek için kendim kayıt oldum üye olduğum adrese mail geldi ama foruma giriş yapamadım hatalı isim yada şifre diyor .

ayrıca admin olarak kulandığım mail adresine ise yeni üyeyle ilgili hiç bir ileti gelmedi acaba hata nedir .sonuçta benim onayımla üyeliği aktive edilmesi lazım değilmi .
lion23
Üye
Üye

Re: admin onaylı üye

İleti NEFRİT 01.09.2007, 10:22

Belkide kullandığın server ın mail serverına robotlar , spamlar dadanmıştır ondan böle olmuştur.

Şimdi üye olan kişiye mail geldi diyorsun değil mi ? Ama aynı zamanda admin panelden de üyelik onay istemeye ayarlanmış o zaman şimdi sana gelen maildeki aktivasyonu onayla linkine tıklaman lazım önce oraya tıklayacaksın ki aktivasyon klabul edilsin sonra üye adını ve şifreni yazark giriş yapabilrsin ...

Öte yandan demişsin ki : ayrıca admin olarak kulandığım mail adresine ise yeni üyeyle ilgili hiç bir ileti gelmedi, zaten şimdi adminin mail adresine bişey geklmiyor yani birisi sitene üye olursa admine bişey gelmez ama adminin mail adresi ile olan kişiye mail gider:

1- Hoş geldiniz şifreniz ve isminiz şudur maili
2- Admin panelden aktivasyon açık ise üyeye aktifd olabilmesi için mail gider
3- Kaçpa mıydı cappa mıydı + 13 den küçük seçeneğini ile üye olunmuşsa bu defada üyeye sözleşme gönderilir

Şimdi burada sölediklerime göre bir kez daha üye ol vede sölediklerimi gözden geçir ...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir