Selamlar!!!

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Selamlar!!!

İleti pembe_kuzu 31.08.2007, 13:12

Herkese selamlar.siteye yeni üye oldum.kendime bir forum acmaya karar verdim.nasıl yaparım diye interneten arastırdım.adım adım yapmaya calıstım ama kafam okadar karıstıki.bilgisayar kullanıcısıyım.ama keyfi.teknik bilgilerden hiç anlamam.gereken dosyaları solenen yerderden imdirdim fakat bir türlü kuramadım ve sildim.3 gündür ugrasıyorum ama.malesef basaramadım.cok fazla anlamıyorum yani.bu arada giris sayfanızdaki gibi bir forum istiyorum.www.canver.net sanırım adres buydu.burayı ilk tıkladıgımdaki safya fibi bi rforum.bana yardım edin nasıl ne sekilde edebilecekseniz.plsss.şimdiden tesekkür ederim. :? :? :(
pembe_kuzu
Üye
Üye

kimse yokmu???

İleti pembe_kuzu 31.08.2007, 14:36

ya neden bana kimse cevap vermiyor.yanlıs bir şeymi yazdım ben.yada yanlıs yeremi yazdım. :razz:
pembe_kuzu
Üye
Üye

Re: Selamlar!!!

ALEXIS
31.08.2007, 21:45

Forumu adresinize mi teslim isterseniz, yoksa uğrayıp alır mısınız ?

Üzgünüm ama burada işler böyle yürümez hanfendi...
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti pembe_kuzu 01.09.2007, 11:14

ALEXIS yazdı:Forumu adresinize mi teslim isterseniz, yoksa uğrayıp alır mısınız ?

Üzgünüm ama burada işler böyle yürümez hanfendi...

peki ne şekilde yürüyor burda işler alexis.ben burda cok yeniyim.ve işlerinizin nasıl yürüdüğüne dair bir f,ikrim yok.ve yardıma ihtiyacıım var.forum kuramıyorum.ne sekilde yapabilirim diye yardım istedim.yardım anlayısınız bu sekildeyse.aldıgım cevap hiç hos deil.
pembe_kuzu
Üye
Üye

İleti NEFRİT 01.09.2007, 11:37

Şimdi burada herkese yardım edilmeye çalışılıyor ama en önemlisi ise ücretsiz destek veriliyor. Yani buarada sana yada bir başkasına destek verdiğimiz zaman zamanımız su gibi harcanıyor dahası beş kuruş para bile kazanmadan.

Sonra üyeler geliyor ve kuralları okumadan kurallara uymadan hemen bana yardım edin diyor yani sen gibi şu durumda : sen = sömürücü üye sınıfına giriyorsun.

Bak şimdi yardımını alacaksın hemde beleşe sonrada belki 1 defa bile bu siteye uğramayacaksın çünki işin görülmüş olacak ya o açıdan.

Ve madem bilgisayar kullanmayı bilyorsun o zaman sadece önceden var olan konuları bile okusan kendi sorunlarını halledebilrsin.

Demek ki sana öyle görülmüş ki site yöneticisi tarafından öyle bir cevap verilmiş. Yardım anlayışımızı değil kendinizi sorgulşamalısınız !
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

İleti ThE_Unforgiven 04.09.2007, 17:35

Belkide ben hatunum her zaman kuralların dışındayım. Nasılsa biri çıkıp benim yerime yapar eder gibi bir düşünce yapısı hakimdir.

Genelde böle olur da ondan böle yazdım kimse alınmasın.
Benim Oyun Alanım PlatonikAsik.Com

Ben O hep Cevapsız İletilere cevap vermeyi seven adamım...
Kullanıcı avatarı
ThE_Unforgiven
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir