TEŞEKKÜR

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

TEŞEKKÜR

İleti Ferda1 21.10.2007, 06:52

Merhaba ben bu siteye sadece teşekkür etmek için üye oldum.
Evet bunu yapmam gerekiyordu çünkü bir yazılarım internette pek çok sitede altında benim ismim olmadan yayınlanıyordu bir tek bu site de altında benim adım olan yazımı görünce çok sevindim. Demek ki bu site emeğe saygı gösteriyor insanların verdiği emeği göz ardı etmiyordu.

Öncelikle yazar arkadaşınıza teşekkür ederim beğenerek yazımı buraya eklediği için tabi en çok da adımı eklediği için sevindim internette emek hırsızlığı çok fazla saygısızlık bu ama yapılıyor ve sayfalarca bu ve başka hikayelerim isimsiz eklenmiş. Evet teşekkür ederim sevgili arkadaşım ve biliyorum ki sizler benden çok daha şeyler yazıyorsunuz.

Ben burada bulunan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum umarım bu güzel ve de saygın sitede güzel şeyler paylaşırsınız.
Birde site yönetimine teşekkür ediyorum hem böyle kaliteli bir yazarı burada konuk ettiği için ve bu kadar saygılı davranıldığı için ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygılar

Hikâyemin adı Sessiz Çığlık Ya da Haykırış...

Ferda Önenerk
Ferda1
Üye
Üye

Re: TEŞEKKÜR

ALEXIS
22.10.2007, 02:54

Siteye teşekkür için üye olan birileri ile sık karşılaşmıyoruz, biz teşekkür ederiz. Hangi yazıdan dahi bahsettiğinizi bilmiyorum.

Yönetici olarak ben özellikle dikkat ediyorum, yeni sitemizde kaynağı belirtilmeden makale dahi yayınlamıyoruz. Sonuçta biz de makale / yazı / kod yazıyoruz ve biz de, hatta kimse istemez yazılarının kaynak belirtmeden alınmasını.

Ancak, bu sitede açılan tüm konuları ve yazıları takip edemiyoruz, üyeler tarafından açılan konu veya yazılan iletilerde kaynak belirtmeden yazılan makale vb. olabilir.

Çoğu kişi alıntı kaynağını yazmayı reklam statüsüne alıyor, çünkü kendi sitelerini hit/kazanç/üye amacına göre şekillendirmişler. Kaynak göstermenin saygısını ve faydalarını bilseler bile işlerine gelmez.

En hoşlanmadğım şey ise yazıların altına *ALINTIDIR* ibaresi konmasını, havadan mı aldınız ? Bu şekilde bu ancak *ÇALINTIDIR*
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir