Bu hatayı alıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum(sanırım sql i

Yeni başlayanlar, nasıl ve ne yapacağını bilmeyenler buraya yazabilir.

Bu hatayı alıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum(sanırım sql i

İleti exo 27.01.2006, 16:41

Ben bu işe yeni başladım ve forumumu kurdum tema ekleyebiliyorum fakat mod eklemeye çalışınca aşağıdaki hatayla karşılaşıyorum tüm belirtilen dosyaları belirtilen biçimde editliyorum fakat bir türlü beceremiyorum :? ne yapacağımı söylerseniz çok sevinirim (bahsedildiği gibi mesela gazete modunda gazete_installl dosyasında sql ler varmış ve bu sql lerde sorun oluyor bu sql hatalarını nasıl düzeltebilirim yada bu dosyalar editlenirken sql içeren dosyayı hangi program daha iyi işler ve bana hata varsa gösterir)yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Bide bahsedilen sql kodlarını nasıl uygulayabiliriz onu öğrenmek istesem çok olurmuyum

Kod: Tümünü seç
SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax.Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near " at line 2  SELECT * FROM phpbb_gazete where sayi =
Line : 53
File : gazetekapak.php
exo
Üye
Üye

İleti Wymbylder 27.01.2006, 23:03

eğer mod otamatik olarak gerekli prefix i yaratmıyorsa (phpbb_gazete) bunu senin yaratman gerekiyor olabilir. Bedava hostlar dahil bir çok hostta bunun için phpmyadmin uygulaması var. Localde çalışıyorsan ya da hostunda yoksa programı buradan indirip upload ederek kullanabilirsin. :)
Kullanıcı avatarı
Wymbylder
Üye
Üye

Yeni Başlayanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir