Premod önerisi

"premodded/geliştirilmiş sistemler" ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Premod önerisi

İleti okan 10.08.2006, 18:51

Biz şu anda vbulletin kullanıyoruz.Kullandığımız sistemle ilgili bir sorunumuz yok ama lisanssız.Lisansını almayı düşünüyoruz ama diğer alternatifleride düşünmek istiyorum.Eğer vb lisansını almazsak kullanacqağım sistem phpbb olacak.

> Phpbb 3 (favorim bunu kullanmak istiyorum ama daha çıkmasına çok var ve convertorlaride uzun süre sonra çıkar.--vb için olanı--)
> Ve premodlar. Şu anda baktıklarımın arasında beğendiklerim yakusha ve *edited*.Ama ikisi içinde bazı sorunlarım var.

o>Yakusha çok abartılı ve canver'in nerdeyse aynısı olmuş.Onun için -1
o>*edited* ise sade ama kullanışsız gibi.Ben emexci nin yaptığı *edited* premodunu gördüm aynı şekilde abartılı gibi geldi.

Bana uygun bir sistem önerebilirmsiniz? Yakusha nın daha sadesi varsa o da olabilir.

Konular: 2.201, Mesajlar: 10.634, Üyeler: 1.484 istatisiklerimiz bunlar ve bunları kayıpsız phpbbye nasıl taşıyabilirm.Bunla ilgili convertleride verirseniz sevinirm.
okan
Üye
Üye

İleti ByTRK 27.08.2006, 22:05

Ben Cevaplayayım Bildiğim Kadarı İle Ben vBulletin 'in En Büyük Destek Sitelerinin Birinde Adminlik Yapıyorum Adını Reklam Olmasın Ve PhpBB İle Alakasız Olduğu İçin Vermiyorum ...

Tam Olarak " Kayıpsız " Çeviri Yapabileceğini Sanmam, Çünki Bİliyorsunki vBulletin 'e Has Özellikler Bulunmakta Bunlar Yok Olacaktır, Bazı Avatarlar, Bazı İmzalar Ve Bazı Rütbeler Yok Olacaktır (Kesin Değil, Ama Bir İhtimal) Geçiş Yapmak İçin Google 'de Ve www.phpbb.com Adresinde Birçok Veri Bulabilineceğine İnanıyorum, Ancak Unutmaki Her Zaman %100 Veri Kaybı Olmadan Dönüşüm İşlemi Gerçekleşmez, Üstadlarda Ayrıntı Verirse Daha İyi Olacaktır Sadece Emin Olduğum Şeyleri Söyledim Ama Kesin Doğru Olmayabilir ...
ByTRK
Üye
Üye

İleti okan 03.09.2006, 20:03

öncelikle cvbın için saol.ben phpbb.com/phpbbhacks.com da vede googleda aradım ama hiçbiri tatmin edici değild,i.sonuçta bulamadım.siz biliyorsanız lütfen yazın.
okan
Üye
Üye

Cvp: Premod önerisi

İleti g0kh4n 06.09.2006, 21:34

Yakusha Premod öneriyorum. Ben kendim kullanıyorum sorunsuz. Vbulluteinden phpbb ye geçişler mevcut. En azından Üyeleri, mesajları, topicleri kurtarabilirsin ama avatar imza vs sorun olabilir.
Kullanıcı avatarı
g0kh4n
Üye
Üye

Premodded

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir