php bb plus ı kuruyom 2 gun sora nedne herşey gidiyor ???

"premodded/geliştirilmiş sistemler" ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

php bb plus ı kuruyom 2 gun sora nedne herşey gidiyor ???

İleti balalayka 13.12.2005, 17:11

arkadaşlar merhaba ben henuz burada yeniyim umarım yanlış yere konu açmadım
sıkıntım ;

php bb plus kurdum hostuma hemde iki kere ama her nedense her ikisindede ;

ilk kurduğumda bi kaç hafta sonra

ikinci kurduğumda 3-4 gun sonra artık database mı çöktu nedir bi anlam veremedim buyrun sizde bakın forum adresimi yazınca bembeyaz bir sayfa ile karşılaşıyorum ne hata uyarısı var nede başka bişey www.eglenmece.com/forum bu adresten forumun bulunduğu yere gidebilirsiinz tabi bembeyaz bi sayfa çıkacak karşınıza

anlayan bir lütfen bi yardım etsin sunucumda mı bir hata var databaselarda mı bir hata var yanlış kurulummu yapıyorum yoksa plus tamı bir hat avar

saygılar
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti yigini 13.12.2005, 17:17

beyaz bir sayfanın birçok nedeni olabilir durup dururken olduysa hostuna bir danış güncelleme yada benzeri birşey yapmışlarmı.
Kullanıcı avatarı
yigini
Üye
Üye

Cvp: php bb plus ı kuruyom 2 gun sora nedne herşey gidiyor ?

İleti balalayka 13.12.2005, 17:21

evt bu akşam mail atmayı düşünüyorum ancak birde şöle bir durum var yakın bir zamanda host firmam sunucu değişikliği yapmıştı ama kafamın almadığı taraf nası l oluyorda bir kaç hafta duran bir forum (artı ben butun başlıkları forumları oluşturduktan sonra ve uyelere duyurmaya başadıktan sora) çökebiliyor herhalde benim gibi bir hata ile karşılaşan sanırım yoktur artık uyelere forumum yine çöktü demekten ve her seferinde onca emek harcamaktan yoruldum yaw :)

umarım bir çözume kavuşur bu

saygılar
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

İleti yigini 13.12.2005, 17:23

Zor iş tabi ama hatayı scripte yüklemek olmaz :) hostun iyi çalışacak sende forumuna iyi bakacaksın. İki gün çözemediğimiz hatanın kaynağı hosttan kaynaklı çıktı ama iki gün uğraştık boşuna geçen gün. Bu tarz birşeyle karşı karşıya olabilirsin.
Kullanıcı avatarı
yigini
Üye
Üye

İleti balalayka 13.12.2005, 17:33

yigini yazdı:Zor iş tabi ama hatayı scripte yüklemek olmaz :) hostun iyi çalışacak sende forumuna iyi bakacaksın. İki gün çözemediğimiz hatanın kaynağı hosttan kaynaklı çıktı ama iki gün uğraştık boşuna geçen gün. Bu tarz birşeyle karşı karşıya olabilirsin.

yigini çok teşeşkkür ederim az önce host firmama bir mail attım bakalım ne cevap verecekler

ayrıca scripti karalamak elbette olmaz zaten başkaları kullanıyo bi ben kullanamıyosam bnd ebir sorun olmalı ama nerede :)

umarım onca başlığım ve açıklamalarım gitmez :(
Kullanıcı avatarı
balalayka
Üye
Üye

Premodded

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir