plusta forum sorunu

"premodded/geliştirilmiş sistemler" ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

plusta forum sorunu

İleti albay 02.02.2006, 17:35

merhaba...
ben 1-1,5 hafta önce plus kurdum.gayet güzel çalışıoyordu.şehir dışına gitmiştim.dün akşam geldiğimde boş sayfa çıktı. F5 e bastım ama db hatası vermişti.phpmyadmin de tabloları onar dedim.yeni bi db ye siteyi kurdum.yeni sitemin config.php dosyasındaki db adını düzelttiğim db adını yazdım.kısmen işe yaradı.üyelerim gözüktü.ama forum bölmünde 900 küsür mesaj var gözükmesine rağmen test forum yeri var.içinde haberlerim gözüksede diğer forum mesajları gözükmüyor.herşey sağlam.forumdaki db'te kategoriler gözüküyor ama forum sayfasında gözükmüyor.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler...üyeler kızmaya başladı!
Kullanıcı avatarı
albay
Üye
Üye

İleti Program 02.02.2006, 17:40

verileri yeni db ye taşığından eminmisin ? tahmine göre mesajlar db de yer almıyor ama diğer ßir olay ise altta toplam msg ler in gözükmesi ßence verileri tekrar at derim :?
imza dedigin nedir ki ?
Kullanıcı avatarı
Program
Üye
Üye

İleti Vinsanity 02.02.2006, 17:51

Öncelikle yedeği tam olarak almamış olabilirsin. Tüm tablolar phpmyadminde tam olmayabilir ya da phpmyadminde tablolar vardır ama içi boş olabilir. Bunları kontrol et.

Zamanında tüm tabloları tam olarak eklememe rağmen senin dediğinin aynısı bir problemi yaşamıştım. Baktım düzlemiyorum yeni forum kategorileri açayım bari dediğim. Tam bi kaç tane açtım bi baktım gelmiş eski forum ve mesajlar. Saçma bi çözüm olmuştu :? . Ama hiçbişey olmazsa bu dediğimi bir dene :)
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

İleti albay 02.02.2006, 18:08

aslında bu mantıklı.bu yol aklıma geldi.kategori adlarını biliyorum.yedeklerde gözüküyo..ama forum isinmleri yok.

yani: Genel kategori
-Kurallar

gibi anlatabildim mi?ama bi denemekte fayda var.forum kategorisini çağırmak için aynı adı yazmak...bi bakalım.

AYRICA TEŞEKKKÜRLER!
Kullanıcı avatarı
albay
Üye
Üye

Premodded

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir