Portal arıyorum

"premodded/geliştirilmiş sistemler" ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Portal arıyorum

İleti gwen 18.04.2006, 14:03

Arkadaşlar,
phpBB için portala ihtiyacım var.sitede linklerini verdiğiniz tüm portalları denedim ama aradığımı bulamadım.Aradığım şeyi kısaca örneklemek gerekirse vBulletin'in eklentisi olan vAndvanced tarzı bir portala ihtiyacım var.Kısacası şu ana kadar yüklediğim portallarda ana sayfaya haber göndermek için ya bu haberler için kategoride özel bir forum açılıyor ve bunun kanalıyla ana sayfaya gönderiliyor ya da forumlara gerek kalmadan haber eklentisi ile forumdan bağımsız haberler yayınlanıyor ama benim ihtiyacım olan; bütüm forumların genelinden seçilen haberlerin ana sayfaya çıkmasıdır.
Aklınızda bunu karşılayabilecek ya da benzeştiğini düşündüğünüz bir portal var mı?
teşekkür ederim.
gwen
Üye
Üye

İleti murtaza 18.04.2006, 15:22

Ezportal diyorum

gelistirmesi ve eklenti koymasida cok kolay ayrica

Sevgiyle
Ögretmenim canim benim , canim benim...
Seni ben pek cok , pek cok severim.
Sen bir anaaaa , sen bir baabaaaaaa
Kalani neyyydiii yaaa unuttum , bu siirin sözlerini ariyorum...
Kullanıcı avatarı
murtaza
Üye
Üye

eZ portal

İleti gwen 18.04.2006, 15:29

eZ portalı kurdum ama dediğim gibi
ana sayfaya haber göndermek için ya bu haberler için kategoride özel bir forum açılıyor

forumların genelinden seçilen bir mesajları ana sayfada yayınlamak istiyorum ama eZ bunu karşılayamadı.
acaba admin eklentisi ile birlikte eZ bunu halledebiliyor mu?henüz bu opsiyonunu denemedim
gwen
Üye
Üye

İleti Vinsanity 18.04.2006, 15:33

Sadece ezportal bu işi yapmıyor ama ezportal ve slash(CMX) news modlarını birbirine uyarlayıp böyle bir özellik olarak kullanabiliyorsun. Plustaki gibi :)
Kullanıcı avatarı
Vinsanity
Üye
Üye

Cvp: Portal arıyorum

İleti gwen 18.04.2006, 15:39

çok teşekkür ederim.
hemen deneyeyim :)
gwen
Üye
Üye

Premodded