orion desteğini nereden alacağız

"premodded/geliştirilmiş sistemler" ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

orion desteğini nereden alacağız

İleti zikromen 21.05.2006, 19:19

Ya biz bunu kurduk ama destek nerden alacaz. Orion adı altında sabit bir başlık yapsak bari.
bir soru sormak istiyorum;
Takvim bölümüne bir eklenti girdikten sonra o eklentiyi açtığımda sayfanın üst kısmında
Warning: mktime() expects parameter 1 to be long, string given in /home/hoster/users/zikromen/calendar.php on line 1454

Warning: mktime() expects parameter 3 to be long, string given in /home/hoster/users/zikromen/calendar.php on line 1454

hatasını veriyor. calender.php yi tekrar yükledim ama olmadı. sorun mysql denmi acaba.
Kalite Ayrıntıda Gizlidir.
Kullanıcı avatarı
zikromen
Üye
Üye

İleti sabri ünal 21.05.2006, 20:28

premodlar başlığından, sorunlar başlığından, yeni başlayanlar başlığından destek alabilirsiniz...

tek sıkıntı, orion premodu kullanan kişi sayısı türkiyede çok az... bu açıdan yaşatabileceği sıkıntıları da bilen sayısı az... plus başlıklarını sıkı takip edin ve gerekli olan yerde de soru sorun...

bu arada cback üstünde istanbul başlığı altında türkçe destek açıldı... ordan da sorabilirsiniz... dil dosyası başlığından ise yardım alamazsınız.
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

Premodded

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir