Forum IAI v0.2.0

Türkçe tercüme istekleri.

Forum IAI v0.2.0

İleti un4saken 26.04.2006, 02:29

MOD Title: Forum AI
Project Homepage/Demo: http://palgn.com/iai/
MOD Author: zemaj < zemaj@palgn.com > (James Gay) http://www.palgn.com/
Description: This mod with give your forums an "artifical intelligence" bot based on the ALICE system
(& Program E by Paul Rydell) which will respond to users' posts/pms in your forum and chat with users.
MOD Version: 0.2.0

Forum botu.. Belirli dosyaları Türkçeye çevrilmesi yeterli, ilgilenen arkadaşlar varmıdır acaba?
un4saken
Üye
Üye

İleti purple 26.04.2006, 03:22

Mod adresi çalışmıyor. İndirebileceğim bir link lazım? Bu arada benim bildiğim bu mod phpbb tarafından kabul edilmedi hatta en son baktığımda geliştirilme aşamasındaydı yani daha betası bile çıkmamıştı. Mod yazarı da 2005'den beri cevap vermiyordu phpbb'de ilgi başlıkta. Bu tip modları foruma kurarken çok büyük riskler almış oluyorsunuz unutmayın. Saygılar...
Kullanıcı avatarı
purple
Üye
Üye

Cvp: Forum IAI v0.2.0

İleti un4saken 26.04.2006, 05:04

açıkcası mod ile ilgili pek bilgim yok. yedekleri alarak gece kurdum kimse yokken. hiç bir hata vermeden gayet güzel çalıştı. ayarları uyarlayınca çok daha güzel olacağına inanıyorum. aslında gereksiz birşey, IRC kullananlar bilir, kullanılan kelimelere göre seninle konuşuyor bot :) ilgi çekmek için hoş olabilir, fakat tamamen ingilizce. ve bir hayli fazla dosya var türkçe'ye çevrilmesi gereken.
Adresini değiştirmiş mod yazarı, google'dan bulmuştum bende fakat hatırlamıyorum, işten dönünce tam adresi veririm. tek başıma uğraşırsam bir hayli zamanımı alır çevirmek.
Fakat bitince eminim ki bir çok kişi bunu kurmak isteyecektir.
ilgin için teşekkür ederim, akşamüzeri daha ayrıntılı konuşabiliriz.
herkese iyi çalışmalar
un4saken
Üye
Üye

İstekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir