Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/webkurt/public_html/biz/index.php on line 530

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/webkurt/public_html/biz/index.php on line 530

İleti karakule 05.07.2006, 10:03

kolay alt forum yükledim sonra bu sorun çıktı :( bir yardım edermisiniz bu hata neden kaynaklanıyor olabilir giriş sayfasında veriyor hatayı :( yani site açılmıyor eski dosyaları attım ama gene hata veriyor sanırım bana açtırdığı ek tablolardan sorun çıkarıyor şimdide :(

ALTER TABLE `phpbb_topics` ADD INDEX (topic_last_post_id);
ALTER TABLE `phpbb_forums` ADD attached_forum_id MEDIUMINT(8) DEFAULT '-1' NOT NULL;

eğer hatayı bulamazsam bunları veri tabanından nasıl kaldırıcam
_*_Karakule_*_
karakule
Üye
Üye

İleti Sergeant Orion 05.07.2006, 10:30

kurulumda hata yapmışsın,index.php editlemelerini kontrol et
Hail to the doat, baby!
Kullanıcı avatarı
Sergeant Orion
Üye
Üye

İleti karakule 05.07.2006, 10:33

kontrol ettim ama bişey bulamadım bana söylediği satır son satır :( bişey anlamadım index.php yi baştanmı yapıp atsam olurmu sence
_*_Karakule_*_
karakule
Üye
Üye

İleti Sergeant Orion 05.07.2006, 10:37

index.php editlemelerini geri al yavaş ve dikkatli bir şekilde tekrar yap
Hail to the doat, baby!
Kullanıcı avatarı
Sergeant Orion
Üye
Üye

İleti karakule 05.07.2006, 17:05

çok sağol kontrol ettim hatayı buldum gibi sitem açılıyor artık ama yönetim bölümüne girdim baya bi dağılmış ve istediğim şeyde olmamış kolay alt forumla -- renk gruplarıyla ilgili modlarda çakışma var nasıl toparlayacağım anlamadım yanlış dosyaları yedeklemişim eski halinede alamıyorum site çalışıyor ama yönetim kısmı karışık :( hadi hayırlısı ne diyeyim
---------

ugrastım durdum olmuyor bu yönetim anasayfanın dosyaları tam olarak hangileri ya ben yanlış dosyalarla uğraşıyorum yada kendi forumum bana kıllık yapıyor bana dosya isimlerini söylerseniz sevinirim yönetim ana sayfadaki kimler online kısmı filan darma dağın
_*_Karakule_*_
karakule
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir