Aldığım hata : Cannot modify header information

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

Aldığım hata : Cannot modify header information

İleti Emek Manyağa 12.08.2006, 23:46

Kod: Tümünü seç
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emekmanyagha/public_html/includes/constants.php:218) in /home/emekmanyagha/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emekmanyagha/public_html/includes/constants.php:218) in /home/emekmanyagha/public_html/includes/sessions.php on line 258

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emekmanyagha/public_html/includes/constants.php:218) in /home/emekmanyagha/public_html/includes/page_header.php on line 768

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emekmanyagha/public_html/includes/constants.php:218) in /home/emekmanyagha/public_html/includes/page_header.php on line 770

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/emekmanyagha/public_html/includes/constants.php:218) in /home/emekmanyagha/public_html/includes/page_header.php on line 771 

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Emek Manyağa
Üye
Üye

Cvp: Aldığım hata : Cannot modify header information

İleti limxona 13.08.2006, 15:24

Aynı hatayı bire bir(sadece satır nolar farklı) bende durup duruken aldım. Nedeni ne olabilri ki. Bayram değil seyran değil phpbb niye hata verir. Hata sadece index.php de var. İndex php yi eskisiyle değiştim. hatta hata gözüken sayfalarıda değiştim eskileriyle ama sorun çozulmedi. Php bilgim pek yok ama forumu kurabiliyorum. Forum hakkında azda olsa bilgim var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
limxona
Üye
Üye

İleti Emek Manyağa 13.08.2006, 19:05

Benim bu hata sadece indexde çıkıyor login olurkende session yazıları geçen hatalar var. İnşallah canver yardımcı olur.

Site adresim profilimde yok çünkü şuan localde site kullanıma hazır değil . phpBB imzasınını silme gibi birşey yapmadım.
Emek Manyağa
Üye
Üye

Cvp: Aldığım hata : Cannot modify header information

İleti limxona 14.08.2006, 09:21

Ben iyi bi araştırma yaptım da şu sonucu çıkardım.

index.php den

<? den once

?> den sonra hiç biş olmayacak ne boşluk olacak ne bişe.

bende 3 gun onceye kadar hiç bişe yoktu drup duruken verdi bu hataları. Dediğimi yaptım düzeldi. Ama sadece explorerda tam duzeldi. Firefoxda da gitti ama bazı tablolar vehizalamalar sapıttı. neyse . hade kolay gele
limxona
Üye
Üye

İleti Sema 17.08.2006, 17:26

bende phpbb.com'da gördüm orda ise contats.php nin sonundaki boşlukları sil yazmışlar
...
Kullanıcı avatarı
Sema
Üye
Üye

ALEXIS
21.08.2006, 12:38

Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti sabri ünal 21.08.2006, 17:42

acaba özel dedektif vs de taksak mı peşine!

http://www.phpbb.com/phpBB/viewtopic.ph ... 30#2362230

dilim bu kadar döndü...

turkish:
/ senin sorunun cevabı defalarca verildiği halde sadece kendini karalamak için niye bu kadar çaba harcıyorsun...

this user banned from all turkish phpBB forums... this user a lamer...a very small hacker

this user ddos attacking www.phpbbturkiye.com and www.canver.net

this sites phpBB turkish support sites..

please bann this user...

sabri unal from turkish support team -> www.phpbbturkiye.com
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir