DataBase Geri Yükleme Sorunu 1000 üyem tehlikede :(

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

DataBase Geri Yükleme Sorunu 1000 üyem tehlikede :(

İleti ByMcD 24.08.2006, 22:45

Merhaba arkadaşlar. Benim bu yılın başlarında bir forum sitem vardı. Host sağlayıcım ile anlaşmam bittiği için veritabanımı yedekleyip başka bir hosting firmasına geçtim. Ancak yeni geçtiğim hosting firmasının serverı biraz yavaş olduğu için eski çalıştığım firmaya geri döndüm. Ancak veri tabanımı geri yükle dediğim zaman beni yaklaşık 10 dk bekletip (bu süre gayet normal bence)

"Powered by phpBB 2.0.21 © 2001 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Turkey & Türkiye Forum"

yazısı çıkıyor. Üstelik bu yazı Times New Roman tipi ile yazılmış oluyor. Yani css den almıyor ve arka planda başka hiç bir şey olmuyor. Sadece sol tarafta administrator menüm var.

Veritabanını sıkıştırıp upload ettiğim zaman ise :

Error importing backup file

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'Rar!' at line 1

Rar!ϐs Art €3YÑÑtùOnÅ43 phpbb_db_backup.sqlÙÌÍT{¶â5àã/7›ŞŠJy›Õêö•¤í¨i6¶Ò¼½=EÄ(Š$A8@)Ù^ƒ¯άwÚ»_SêEFà}5IA3Ã\¨QjöÍÆóßDWÔÏÓ÷$ÌÕ  ø_ßá"¨Oê"dÍ~b¶ãßçòžŞÿÖ÷6×>íÒø8÷ù¯Ş øvrM›ßlØy÷wĞİÇd#·¿{ÏáÁóà»bGl‚÷˜Ÿšüæ&ãäóüŸæı“ÏŞïøü!÷]ŸF<û´qµµ¥<ÍÖx>ï·Ë ~ÓƒÃÿ›Ïæ»´}'ğû¼.á0Úhßåù?øÜâàé÷я ù±céë\ÿ*¾lgÛç÷ËÇãØèh;Oã6ş™¯8qÇ—6=̽³´>Wôã›ğê¿ ¼”xÍs_Å6AêáàÍŸ¯ßørru»h/] b›$Ùæëv1íouÜ\¼yvºéÓÁžn¾”dÉ´Ğ×ì¼ıŸÖîüÜû›­Ù·ø5áS?ı~¿UÇòÓúüÔꪭߖÏ›äù¾’üáÁÁàé ¶mpÃ|ž/³Íáû´Ûï¼ÿmİ‚¾±Wæ5 >Æ „KcUû±‚ºèØÁUiì`±WÛ,UNÆ J”§€pU³V¶0[ »)6ôïxÿ—‡ÍòöÚç^Ñø`û_7Ññ¸åà4 >‚ƒábËÂjÎä±ö{L…Î…Š |;Pú:–>Öz¥äŞ2ä—‰Až…áuƒáÚ2B1ğ´¼æ½ž‰y‚†z / °z [§­ü YêgµKÀh=ƒ—ŒÚÏBğ´¼ïœ;ÆYxÍŸ ÿ^fÛ‘Ùözcɏ§N¾;vMtuøêÛm¿­Èë7#œºğt+iã©fÄ7n<Óqu‘å,ğàôáâÚİ÷zÍf’ğãÉV¼‡;âøù~÷}øçåvÍb0L%'ñ‡OHk¸v0W3~o“Z ö›V[œq7_`–¯g×Z2h8o¡ŸÔíÛ><ù&ªœ Bù£¨ÒŞ.¡?BR¸ݼ3:䖏?¡¿Pk &½}<7cTb¾#`~\7OÛ÷/&«½õızKğw»NÛÂêşÿ€<?ÉŞóyô™ƒëÿoíο‹´dìnò¶é÷ÿ>-/ii¼ÉãÒ“´Fìnpñü~î÷ÓøınıOØÒÂ_>¾Ş0~Ü·ÉŞü~ÎŒó×{Ş÷¼/™Ú´ö7 zF´Çüün–çğ®Æ–WP¡ôòğğ°ÿŠşß§éÁ¤O/ãü 3B׫kƒ.Ş=ÏĞ1³ö=yŒŸªq‹¨Ç£.ùµ åYkÏ矲qŞì— ò¹[ôK’š­/ÕêI»,ÌÚÁÔt¸ñT‰ßÕIÛ<QbôbÇ™ÓÊõıl¥›y¯t›çïy»ÍßW{ìğÿNÖ‡ìÀñPw¯°¸

Line : 980
File : admin_db_utilities.php

yazıyor. :(

Daha sonra foruma geri döndüğümüzde hiç bir farklılık göremiyoruz.
Yedeklenen veri tabanımın boyutu sıkıştırmasız 13.1 MB
Sıkıştırılmış hali 1 MB

Not : Bu yedeklenen veri tabanını yüklemeden önce hiç bir değişiklik yapmadım. Cpanelden forumu direk yükleyip denedim. Hiç bir değişiklik yapmadım. Defalarca denedim ancak sonuş gene aynı. Acaba bir ayarı mı değiştirmeme gerekiyor?
ByMcD
Üye
Üye

ALEXIS
24.08.2006, 23:06

[search]bigdump[/search]

dkn yazdı:bigdump.php dosyasını sitenin ana dizinine yükle

örneğin www.muzikfakultesi.com/bigdump.php

daha sonra kaç mb olursa olsun yedek db ini aynı dizine yükle

örnek www.muzikfakultesi.com/yedek.sql (gzip da olur)

daha sonra www.muzikfakultesi.com/bigdump.php şeklinde yazıp bigdump u çalıştır, sana dizindeki dosyaları gösterecektir, onların arasından yedek dosyanın üzerine gelip start tuşuna bas db ini yükleyecektir.

Bu arada bigdumpu siteye atmadan önce içini açıp gerekli yerlere db ismi , id ve şifreni yazmayı unutma..

dosyayı da indirebilmen için www.muzikfakultesi.com/bigdump.rar adresine yükledim. copy paste yapıp indir

sitene girdim karakterler felaket.. kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir